32 komentāri
Vienā no Rīgas viesnīcām Elīna Gluzunova piedzīvo nepatīkamu incidentu
INSTAGRAM

”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova pēc vakara pasākuma Rīgā izlēma nebraukt mājās, bet pārnakšņot galvaspilsētā. Nakšņošana Rīgā beidzās ar stresu un neatbildētiem jautājumiem.

Pirms kāda laika Elīna caur ”Booking.com” rezervēja viesnīcas numuriņu galvaspilsētā, lai pēc pasākuma pa nakti nebūtu jābrauc mājup.

Lokācijas vieta ideāla, atsauksmes arī labas, cena maciņam tīkama.

”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kļuvusi par māmiņu

”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kardināli mainījusi matu sakārtojumu

Dziedātāja raksta, ka bardaks sācies, jau ierodoties viesnīcā. Naktsmītne iepriekš apmaksāta, atliek tikai uzrādīt dokumentu, lai piereģistrētos. Šova uzvarētāja tiek piereģistrēta.

”Tad dokumentus prasa arī vīram. Kāpēc? Tāpēc, ka ārzemniekiem esot jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Parasti dokuments jāuzrāda tikai rezervētājam, ko paredz arī ”Booking” privātuma politika. Dzīvesbiedram dokumenta nav, un sākas bardaks,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Elīna.

Administrators trīs bērnu māmiņai paziņo, ka vīru nevar ielaist bez dokumentu uzrādīšanas, jo viņam tā ir mācīts.

”Patiesībā man vienalga, kas viņam ir mācīts, ja tas man rada nepatīkamu momentu. Es ar nemierīgu zīdaini rokās skaidroju šim Artūram, ka aizpildīju tikai to informāciju un sniedzu tos datus, kurus ”Booking” uzskatīja par nepieciešamiem,” tā Elīna.

Tiek izsaukta sieviete vārdā Anastasija. Viesnīcas darbiniece apskaidro, ka tādi ir viesnīcas noteikumi. Administratore centās nomierināt uztraukušos māmiņu ar raudošu zīdaini uz rokām, ka izņēmuma kārtā ļaus vīram mitināties numuriņā ar viņu.

”Labi, štrunts ar tiem dokumentiem. Labākais sekos. Kā garantiju par mini bāra neizmantošanu pieprasa manas kartes datus. Skaidroju, ka apmaksāju rezervāciju ar karti un ”Booking” ir mani dati, taču nē, tiek uzstāts, ka tie vajadzīgi arī taustāmā veidā. Iedevu karti, jo man bija apnikusi skaidrošanās un puisis norakstīja informāciju,” piedzīvoto turpina aprakstīt Elīna.

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts

Pēc garām pārrunām Elīna ar vīru un dēliņu nonāca numuriņā. Pāris sāka domāt, kas un kā!? Tiek piezvanīts uz banku, kur iesaka nobloķēt karti, jo šāda prakse neesot normāla.

Mūziķes vīrs dodas uz viesu uzņemšanu skaidroties, administrators dievojās, ka datus trešajām personām neizsniegs, kaut gan viņš pats jau ir trešā persona. Ja pārim ir kādas pretenzijas, tad datus var vispār izdzēst.

“Kad pildīju reģistrācijas veidlapu, aiz letes stāvēja trīs personas, kāda datu aizsardzība. Esmu neizpratnē. Personāls aizbildinās ar to, ka ”bukingam” esot vajadzīgi šie kartes dati, bet viņiem tie jau ir!” nobeidz Elīna.

Dziedātāja vēlas uzzināt – vai kādam tā ir gadījies? Ja ir gadījies, ko darīt šādā situācijā?

TOP komentāri

 • Anna
  +28 +23 -5

  Anna

  Palasīju komentārus feisbukā, diemžēl, nevaru tur ierakstīt, bet mīļie cilvēki! Neviens nedrīkst pieprasīt NORAKSTĪT kartes datus, un Jums nekad nevajag to ļaut. Ar norakstītiem kartes datiem jebkurš var iepirkties internetā ar jūsu karti. Normāla prakse varētu būt REZERVĒT summu, izmantojot karti terminālī, bet ne jau norakstīt datus. Jēziņ, te tak jāziņo atbildīgajām instancēm. Skaidrs, ka banka lika bloķēt karti, jo tas ir tas pats, kas svešiniekam iedot karti ar visu PIN. Ir kaudzēm internetveikalu, kuros neviens neprasa apstiprināt identitāti ar internetbanku (tas pats AliExpress) , pietiek ar kartes numuru, derīguma termiņu, vārdu uz kartes un CVV.
 • Aldis

  Aldis

  Normālās viesnīcās dokumentu uzrāda tikai galvenais viesis,tātad saprotu,ka "nu nu "normālu hoteli redzējis nav !
 • rozā blondīne
  +17 +10 -7

  rozā blondīne

  ir tikai normāla prakse, ka dokumentus var prasīt uzrādīt jebkuram!!! Nu gan cepiens par neko!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!