Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Parasts puisis ar ģitāru, kura lielākā kaislība ir mūzika, ar savu stāstu un dziesmu “Ain’t No Sunshine” izpelnījās vietu “X Faktora” nākamajā kārtā. Matīss Marcinkēvičs pēc uzstāšanās portālam Skaties.lv pastāstīja, kā viņam klājies ceļojumos.

Matīss ir no Latgales – no vietas ar nosaukumu Rudzāti, bet pašlaik mitinās Rīgā. Kamēr nekur neceļo un nemuzicē, Matīss, kā viņš pats saka, “dara parastu, mietpilsoņa darbu – strādā noliktavā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkrētu skaitu, cik Eiropas valstīs puisis pabijis, viņš nosaukt nevar. Vieglāk esot pateikt tās, kurās nav pabijis: “Par nožēlu nav sanācis būt Norvēģijā, kā arī Lihtenšteinā, Turcijā un Serbijā.”

Braukājot apkārt, protams, sakrājušies stāsti, kuru vidū ir arī tādi, ko nedrīkstot stāstīt publiski. Viens no tādiem ir no brauciena uz Slovākiju.

Kad man bija 22, viens pats aizstopēju uz Slovākijas Tatriem, jo nekad lāgā nebiju redzējis kalnus,” portālam Skaties.lv stāsta Matīss. Viņš visu sapakojis, taču sapratis, ka viņam nemaz neesot kalnu pārgājieniem paredzētu apavu. “Laime uzsmaidīja, jo ceļā atradu 500 zlotus, un turpat kalnu pakājē iegādājos atbilstošus zābakus,” atceras viņš.

Pirmo nakti pārlaidis kādā kalnu pārejā, bet laikapstākļi nav lutinājuši. “Uzslēju savu mazo telti, bet naktī, protams, sākās negaiss. Telti plosīja vējš un lietus, un man palika bail. Tā arī to nakti negulēju, bet izlīdu no rīta laukā no telts – dzīvs, viss kārtībā!” pārdzīvojumos dalās 25 gadus vecais jaunietis.

Uzkāpjot kalnā, viņš saticis latviešus, ar kuriem safotografējies. “Tad kāpu lejā. Joprojām stipri lija, biju izmircis kā kanalizācijas žurka, bet no šī pārdzīvojuma un piedzīvojuma iznācu stiprāks kā iepriekš,” pozitīvi noskaņots ir ielu muzikants.

Kā viņš teica, neesot noteiktas stundas vai dienas likmes, muzicējot ielās. “Portugālē tie bija ap 30 eiro stundā,” tā Matīss.

TOP komentāri

  • mmm
    0 0 0

    mmm

    Tālāk itkā tika bet neredzēju fināla atlasēs, kur viņš palika?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!