2 komentāri

2017. gada sākums bija balts un pūkains, kā tas apdziedāts daudzās Ziemassvētku dziesmās, taču šogad sniega kupenas kaut kur kavējas, bet tā vietā ceļmalās krājas dubļu kārtas. Vienā no tādām iestiga dziedošo talantu šova “X Faktors” dalībniece Nadežda Maņkeviča.

Kam gan negadās ikdienas skrējienā iekulties ķibelēs, taču problēmas vairs nešķiet tik lielas, ja viss beidzas laimīgi. Tā bija arī šoreiz, kad Nadeždas draudzene Sanda palīdz meitenei izkļūt no dubļiem. Viņa savā sociālā tīkla “Facebook” profilā publicējusi arī video piedzīvojumu, ar ko sācies Jaunais gads.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Ha,ha
  • XFaktora
    +2 +1 -1

    XFaktora

    zvaigzņu iespaidīgākais notikums par ko jāraksta? sākumā solija, ka pēc šova daudziem palielinās atpazīstamība, visur piedalīsies, tagad tik vien kā pa dubļiem kārpās...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl