101 komentārs

”X Faktorā” iepazītais ekscentriskais romantiķis Dmitrijs Kļinčiščevs baudījis brīvdienas Itālijā, kur skaistās apkārtnes ietekmēts – izlēmis nofilmēt arī videoklipu, šoreiz dziesmai ”Colpo D`Amo”. Dziesma un videoklips veltīti vīrieša simpātijai Žannai.

Uz Itāliju Dmitrijs devās tērpies savā jaunākajā kostīmā, šoreiz, apvienojot violeto un zelta krāsu.

Baudi jaunas dziesmas! Dmitrijs Kļinčiščevs atklāj, kā romantiski pārsteidzis Žannu

”X Faktora” laikā topošais dziedātājs sapratis, ka viņam piestāv kostīmi, ka fani no viņa gaida jaunus tērpus un viņš nepieviļ atbalstītājus – sportiskā stila apvienojums ar eleganci netiek mainīts!

Ekskluzīva reportāža: Dmitrijs Kļinčiščevs 34. dzimšanas dienā plosās Vecrīgā ar faniem

Klipu Dmitrijs nofilmējis ar telefona palīdzību, vairākās Itālijas vietās, priekšroku dodot tām ēkām, kuras viņu īpaši uzrunājušas.

Nostalģiski, ka videoklipā redzami arī skati no lidostas, kā nekā tieši lidosta ir tā vieta, kur Dmitrijs var vērot, kā Latvijā ielido viņa mīļotā Žanna.

“Itālija ir romantikas galvaspilsēta, dziesma veltīta manai mīlestībai, kur gan citur es varētu nofilmēt video, ja ne Itālijā? Izvēlējos arī vēlu vakara stundu, jo tā akcentē romantismu, ilgas un vēlmi būt kopā,” tā Dmitrijs.

”X Faktora” censoņa Dmitrija sirdī jau no vidusskolas laikiem mājo mīlestība bez atbildes. Jūtu iespaidā radīti 19 singli

Klipu pozitīvi novērtējuši topošā dziedātāja atbalstītāji, komentāros, rakstot, ka Dmitrijs ir labākais, izsakot nožēlu, ka viņš nav iekļuvis ”X Faktora” divpadsmit finālistu lokā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!