1 komentārs
Video: ”X Faktora” dalībnieki apvienojas un izveido vokālo grupu ”Insomnia”
PUBLICITĀTES FOTO

Jaunajā grupā “Insomnia” apvienojušies “X Faktora” dalībnieki. 2017.gada dalībnieks Gustavs Melbārdis, kuru iepazinām “KoukieBand” sastāvā, kā arī 2018.gada dalībnieks Roberts Memmēns un citi mākslinieki, kuri ikdienā profesionāli apgūst džeza un populārās mūzikas žanrus.

”Insomnia” sociālajos tīklos, jau publiskojuši video, kurā redzami izpildot pasaules slavenās acapella grupas ”The Real Group” skaņdarbu ”Words”.

”Solista karjera ir būtiska manas dzīves sastāvdaļa, bet esmu arī komandas spēlētājs. Ar šo sastāvu, lai pilnveidotos, ir jāsāk ar žanra klasiku. Tas nenoliedzami ir paraugs visām jaunajām acapella grupām.

Šī harmoniski sarežģītā un ritmiski spēcīgā kompozīcija ļauj mums izveidot savstarpēju, muzikālu balansu un saskaņu,” saka grupas muzikālais vadītājs, ”X Faktors” dalībnieks Roberts Memmēns.

Grupa uzskata, ka acapella žanru var attīstīt un tiekties pēc pasaules līmeņa standartiem.

Lai gan viņi ir jauna apvienība, mākslinieki ir pārliecināti, ka iederēsies ne tikai Latvijas, bet arī pasaules tirgū.

”Insomnia” domā, ka, izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu, ir milzīgas iespējas izveidot aranžijas, kas dāvā absolūti jaunu skanējumu pat dziesmām, kuras dzirdam katru dienu.

Pagaidām grupa gatavojas projektiem, veido savas aranžijas un strādā pie tā, lai klausītājam nodotu pēc iespējas kvalitatīvāku un saistošāku materiālu.