12 komentāri

Vairāk nekā 1000 dalībnieku no visām Latvijas malām. Bija tādi, par kuriem žūrija līdz pat pēdējam brīdim strīdējās – ņemt šovā vai nē, un bija tādi, par kuriem viss bija skaidrs uzreiz… Maija sākumā slavenais dziedošo talantu šovs “X Faktors” sešās pilsētās noklausījās pašmāju (un ne tikai) dziedāt gribētājus. Piedāvājam kārtējo video ieskatu spilgtākajos dalībniekos.

Tālāk redzamajā video dziedāt gribētāji savu talantu bija nākuši atrādīt Jelgavas “X Faktora” atlasē, kurā pulcējās lielākais skaits cilvēku uzreiz aiz Rīgas. Savu talantu demonstrēt bija ieradušies no tuvākām un tālākām pilsētām – Tukuma, Bauskas, Dobeles u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NOVĒRTĒ “X FAKTORA” ATLASES DALĪBNIEKUS LATGALĒ

Video: “X Faktora” dalībnieki, kurus, visticamāk, rudenī TV ekrānā neredzēsim

Foto: “X Faktors” piestāj Jelgavā

Lasi vēl

 • Kat
  +6 +6 0

  Kat

  Pirmkārt ļoti skumji, ka šis saucas humors. Es saprotu, ka ir Amerikas X Faktorā reizēm tiešām smieklīgi, bet izskatījās, ka žūrija bija diezgan ar tādu riebīgu attieksmi, kas no sevis sadomājušies nez ko. Neviens no viņiem tomēr nav pasaulsslavens "stārs", pīļu dīķa lielās zivis tomēr tik nav tik lielas, lai šitā uzpūstos.

  Meitene, kas nevarēja saņemties būtu droši vien nodziedājusi ar mazliet iedrošināšanu. Puisim ar ģitāru varēja vismaz atļaut pabeigt gabalu, nevis pusē apraut.

  Kas attiecas uz puisi, kurš repoja - man, piemēram, liekas, ka bija labi, tikai vajadzētu mazliet pārliecinošāk, bet nebija slikti nemaz. Kārtējo reizi parādās, ka Latvija repam vēl nav gatava, īpaši, ja tas nav tīrā Latviešu valodā.

  Kas attiecas uz sievieti, kas dziedāja "Mēmo dziesmu" - ļoti patīkams tembrs, nekā smieklīga. Būtu forši ar viņu sazināties, varbūt viņa var iedziedāt sample, es domāju, ka hip hop dziesmai viņa būtu ideāls vokāls, ar to mazo balss trīcēšanu, ideāli, man patika.

  Un visi, kas ir tajā video - malači! Goda vārds, malači! Stāties pretī pašuzpūstām zvaigznēm, kas domā, ka var būt nepacietīgi un asi, kaut kādu iemeslu dēļ (kaut arī būtu lielas zvaigzes, tipa visi baigie Saimoni :D ) un iet un darboties, forši :) Nevienam tik slikti nemaz nesanāca, dažiem varbūt angļu valodā sanāk mēles mežģi, citiem mazliet no uztraukuma ritms pazuda, bet pirmo reizi ko tādu darot tas ir normāli!

  Neņemiet galvā :) Super par uzdrīkstēšanos!!!
 • Kurmis
  +4 +4 0

  Kurmis

  Manuprat, Mema dziesma labi dziedaja, stabili labak par 70 gadigu Lapcenoku. Neko kuriozu neredzu
 • Normis
  +1 +1 0

  Normis

  Par drosmi startēt "+", bet te ir par maz ja patīkat tikai mammām..., jums viss vēl izdosies, bet jāstrādā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!