6 komentāri

Sešas dienas, sešas Latvijas pilsētas, vairāk nekā 1000 dziedātgribētāju – tas viss maija otrajā nedēļā, kad valsti apceļoja “X Faktora” atlase. Tas nozīmē tikai vienu, ka dalībnieku vidū bija daudz pārsteigumu. Jelgavas atlasē piedalījās vienīgās dvīnes – Lauma un Lelde Ozoliņas.

Meitenes kopā dzied jau no trīs gadu vecuma. Pašas atzīst, ka māsas kā jau māsas bērnībā daudz plēsušās, bet tagad situācija ir pavisam citāda. “Kopš vairs nedzīvojam kopā, ar katru gadu arvien vairāk saprotam, cik ļoti mums vienai otras pietrūkst,” portālam Skaties.lv atzīst viena no dvīnēm Lauma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Lauma un Lelde pārsteidz “X Faktora” žūriju

Duetam gan nav sava nosaukuma, bet tas eksistē jau no mazotnes, turklāt uzreiz meitenes sūtītas dziedāt dažādos konkursus. Ikdienā meitenēm ir atšķirīgi pienākumi – kamēr Lelde studē Jelgavas tehnikumā par klientu apkalpošanas speciālisti, tikmēr Lauma audzina mazu dēliņu un Rīgā šogad ieguva Viesnīcu pakalpojuma komercdarbinieka izglītību.

Šovā abām nav noteikta mērķa. “Gribētos tikt pēc iespējas augstāk, bet tas būtu kopīgs piedzīvojums mums abām,” tā Lelde.

Video: “X Faktora” atlasē uzmirdz vienīgās dvīnes

TOP komentāri

 • Līga Steina
 • Elina
  +5 +4 -1

  Elina

  Meitenes,protams,simpatiskas un cepums par uzdrikstesanos,bet..mani itin nemaz neuzrunaja.
 • Pfffrr
  +5 +4 -1

  Pfffrr

  Tas kāds joks?Kas te uzmirdz?Ko jūs tur tajā šovā esat atlasījuši,halooooo?Atkal kārtējais feils,a ne talantu šovs.Tik daudz labu un nezināmu balsu ir mūsu zemē,bet ne,kaut kāda kreisā žūrija atlasa un lobē savējos vai tādus,kurus par talantīgiem nemaz nenosaukt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!