16 komentāri

Atlicis vairs tikai nedaudz vairāk par mēnesi, kad kanālā TV3 varēsim skatīt pasaulē slaveno dziedošo talantu šovu “X Faktors”, kurā atklāsies jauni pašmāju talanti. Taču, kamēr vēl gaidām tā parādīšanos zilajos ekrānos, piedāvājam kārtējo atstaku uz to, kā mums klājās atlasēs. 

Žūrijai bija ļoti grūts uzdevums – apceļot Latviju sešas dienās un izvērtēt vairāk kā 1000 cilvēku muzikālo talantu. Daudzi lika mutēm atkārties, un ne tikai no sajūsmas. Piedāvājam nelielu ieskatu Valmieras atlasē, kura tika piestāts atlases otrajā dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “X Faktora” atlases dalībnieki, kam atrādīšanās nebija tik veiksmīga

Atgādināsim, ka dalībniekus noklausījās un vērtēja dziedātājs Markus Riva, kurš rudenī iejutīsies “X Faktora” vadītāja lomā, kā arī producenti Maija Sējāne, Gundars Gulbiņš un Ilze Ūdre.

Foto: “X Faktora” atlase Valmierā

TOP komentāri

 • Mēģini!
  +35 +35 0

  Mēģini!

  Otrajam puisim ļoti skaista balss un arī tīri dzied - tur viss būs labi, ja viņš atrastu foršu skolotāju un pāris gadus pastrādātu ar balsi. Viņa tembram piestāv arī konkrētā dziesma. To visu atliek izkopt grūtā ceļā, bet viņam ir potenciāls un viņš šajā kopējā video neiederas.
 • Skumīgi...
  +18 +14 -4

  Skumīgi...

  Nevajadzēja jau paķeņgāt šos neveiksminiekus, tomēr centās katrs cik jaudas! Par to viņiem arī aplausi. Dažs labs tur vispār mikrofonu pirmo reizi rokā tur.
 • andris
  +16 +13 -3

  andris

  Nekā personīga un skumīga . Ja, cilvēks apzināti iet uz telpu kur tiek pakļauts kritikai - kamaun - izvērtē sevi obejektīvi, vai gatavojies nopietni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!