3 komentāri

Jau trešo sezonu dziedošajiem censoņiem savas dotības ir iespēja apliecināt muzikālajā televīzijas šovā ”X Faktors”, bet, kā žēlojas pazīstamais iluzionists Edžus Kauķis, ļaudīm ar citiem talantiem sevi pierādīt TV šovā diemžēl Latvijā nav dots. Tāpēc viņš piedāvā savu versiju par šovu ”X Faktors”.

Edžus savā “YouTube” kanālā publicējis asprātīgu videoklipu, kurā ar video montāžas palīdzību iluzionists kāpis un “X Faktora” skatuves, lai žūrijai nodemonstrētu populāro burvju triku ar kasti un trusīti.

Parodijas pamatā Edžus izvēlējies šova epizodi, kurā pirmo reizi plašākai auditorijai sevi pieteica ekscentriskais romantiķis Dmitrijs Kļinčiščevs, kurš visas savas dziesmas velta bijušajai klasesbiedrenei Žannai, tomēr mīlestība tā arī palikusi bez atbildes.

Dmitrija priekšnesums atstāja milzu iespaidu uz žūriju, kura neskopojās ar komentāriem, un ”X Faktora” parodijā iluzionists Reiņa Sējāna, Aijas Auškāpas, Intara Busuļa un Marata Ogļezņeva sacīto apvienojis ar savu triku.

Parodija nav palikusi bez ievērības arī laba humora cienītāju aprindās, kuri atzinīgi novērtējuši gan veiksmīgo salikumu, gan Edžus izredzes, kāpjot uz šova īstās skatuves.

Baudi parodiju!

Kā dzimst zvaigznes šovā ”X Faktors”, seko līdzi svētdienu vakaros TV3!

Dmitrija uznāciens “X Faktorā”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!