20 komentāri

Paralēli Latvijas ”X Faktora” kaislībām sākas šā populārā šova astotā sezona Ukrainā. Tajā startē arī pārstāve no Latvijas – dziedātāja Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee.

Seksīgās Lee uznāciens Ukrainas ”X Faktorā” izvērtās iespaidīgs jau pirms paša numura sākšanās – eksperti un skatītāji sajūsmas pilni novērtēja latviešu skaistules pikanto tērpu, kas izcēla viņas auguma perfekti sievišķīgās aprises.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lee nekautrējās likt lietā visu savu šarmu, izteiksmīgi goroties un koķetējot ar šova vadītāju un žūriju. Lee kāpjot uz skatuves, vīriešu kārtas skatītāji un žūrijas eksperti sajūsmā noelsās.

Savas muzikālās dotības Lee pierādīja, izpildot Eimijas Vainhausas dziesmu “Back to Black”. Priekšnesuma laikā kameras vairākkārt tika koncertētas uz skaistules dekoltē zonu.

Latvijas ”X Faktorā” šīs dziesmas izpildījums izvērtās par izgāšanos! Noskaties!

Žūrijas viedoklis par Lee vokālo sniegumu dalījās. Andrejs Daņilko paziņoja, ka viņam nemaz nav paticis un Liene izķēmojusi dziesmu.

Taču pārējiem patika, un Liene tika pie ”jā” , iekļūstot nākamajā kārtā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl