20 komentāri

Paralēli Latvijas ”X Faktora” kaislībām sākas šā populārā šova astotā sezona Ukrainā. Tajā startē arī pārstāve no Latvijas – dziedātāja Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee.

Seksīgās Lee uznāciens Ukrainas ”X Faktorā” izvērtās iespaidīgs jau pirms paša numura sākšanās – eksperti un skatītāji sajūsmas pilni novērtēja latviešu skaistules pikanto tērpu, kas izcēla viņas auguma perfekti sievišķīgās aprises.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lee nekautrējās likt lietā visu savu šarmu, izteiksmīgi goroties un koķetējot ar šova vadītāju un žūriju. Lee kāpjot uz skatuves, vīriešu kārtas skatītāji un žūrijas eksperti sajūsmā noelsās.

Savas muzikālās dotības Lee pierādīja, izpildot Eimijas Vainhausas dziesmu “Back to Black”. Priekšnesuma laikā kameras vairākkārt tika koncertētas uz skaistules dekoltē zonu.

Latvijas ”X Faktorā” šīs dziesmas izpildījums izvērtās par izgāšanos! Noskaties!

Žūrijas viedoklis par Lee vokālo sniegumu dalījās. Andrejs Daņilko paziņoja, ka viņam nemaz nav paticis un Liene izķēmojusi dziesmu.

Taču pārējiem patika, un Liene tika pie ”jā” , iekļūstot nākamajā kārtā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!