Komentāri

Pagājušā gada 3. decembrī noskaidrojās, ka uzvaru pirmajā Latvijas “X Faktora” sezonā izcīnījis 24 gadus vecais Arturs Gruzdiņš no Rūjienas, taču vai kāds atceras viņa pašu pirmo uznācienu šovā? Portāls Skaties.lv piedāvā video, kurā vēl nevienam nebija ne jausmas, ka dzimusi jauna mūzikas zvaigzne.

Tas bija 9. maijs, Valmieras Kultūras centrs. Pie durvīm jau ilgu laiku pirms sākuma sākās neliela drūzma ar sevi pierādīt gribošiem jauniešiem. Stundas ritēja, un rindā iestājās arī Arturs, kurš dzirdēja, kā kāda dāma dzied īru rokgrupas “The Cranberries” superhitu “Zombie”. Viņš saprata, ka tieši to dziesmu ir jādzied žūrijai, nevis to, ar kuru sagatavojies nāca uz priekšatlasi.

Aizskrējis uz mašīnu, internetā atradis ģitāras partiju, pāris reizes izmēģināja, un viņam nebija ne jausmas, ka tieši šī dziesma jaunajam dziedātājam pavērs durvis uz to, par ko sapņo daudzi. Viņš tika uzaicināts arī uz lielo “X Faktora” atlasi Rīgas kinostudijā, kur atkal izpildījo šo pašu skaņdarbu, saņemot trīs “jā”.

Ja Tevi vēl māc šaubas – pieteikties vai nepieteikties -, droši kāp sev pāri un piesakies “X Faktoram!”