24 komentāri

Roberts Memmēns ir parūpējies par to, lai vismaz nedēļas garumā visiem vecākiem ir vieglāk nolikt čučēt savas atvasītes. Viņš šovakar jaunās skaņās atdzīvina slaveno ”Miedziņš sēd(i), miedziņš gaida” no multfilmas ”Miedziņš”, ar ko gulēt iet pieradusi vesela paaudze!

Žūrija neslēpa – ļoti labi bijis redzams, ka Roberts, izpildot dziesmu, bijis ļoti uztraucies, kas tikai apstiprina, cik svarīgi dalību uztver Roberts.

Busulis paslavēja numura veidotājus par izcilo skatuves risinājumu, kas, kā atklāja Sējāns, neesot lēts prieks.

Galu galā žūrija izlēma, ka Robertam turpmāk jāuzstājas bez brillēm – tās aizsedz viņa acis, un nav redzamas visas emocijas.

TOP komentāri

 • andis
  +31 +28 -3

  andis

  Viņš atļāvās atrauties no izteiktās vienveidības un tik tiešām šeit parādīja jaunu savādāku tēlu, kas bija ļoti piesaistošs. Šonedēļ mans favorīts!
 • andis
  +18 +15 -3

  andis

  Es nefanoju par miega dziesmiņu, es nefanoju ne par ko, es atbalstu Roberta Memmēna sniegumu šajā raidījumā. Ir jānovērtē sniegums, nevis dziesmas izvēle.
 • Eva
  +13 +12 -1

  Eva

  Mans favorīts nr.1 . Patika īpaši šoreiz, lai arī tik tiešām varēja dzirdēt uztraukumu. Nesaprotu kā tad tā tas uztraukums patraucēja, jo tomēr tik ilgi uz skatuves (pirms x faktora) , bet nu iespējams tāpēc, ka nav pieradis būt "viens" , grupā tomēr atbalsts un sajūtas iespējams ir drošākas. Lai gan ,protams, vienmēr būs neliels satraukums kāpjot uz skatuves, un iespējams palīdzēt var tikai dziesmu izpildīšana ,par kurām ir pārliecība , ka tas ir priekš viņa. Nu tad to arī novēlu atrast sev atbilstošo repertuāru ! Jo viss pārējais jau ir - balss, skatuviskā pieredze,skaists smaids.... un tas acu skatiens.. kopējā harisma noteikti IR. Veiksmi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!