Komentāri
Video: latviešu ekstrēmie riteņbraucēji saceļ kājās lietuviešus “X-factor” finālā!
Foto: "X-Faktorius" publicitātes foto

Lietuvā nedēļas nogalē noslēdzās pasaulslavenais talantu šovs “X-Factor”, kuru šajā sezonā pārstāvēja arī pašmāju dziedātājs Andis Grīva. Līdz finālam gan mūsu pārstāvis netika, taču bez latviešiem šova kulminācija neiztika – tieši pirms uzvarētāja paziņošanas, ar elpu aizraujošu priekšnesumu skatītājus izklaidēja “Greentrials” puiši no Latvijas.

Iesākumā nedaudz par to, kas ir “Greentrials” – tā ir ekstrēmo velosportu apvienība, kura apvieno dažādus šīs jomas pārstāvjus no visas Baltijas, lai veidotu un izpildītu šovus.

“Mēs pirms tam piedalījāmies viņu TV3 kanāla talantu šovā. Visiem tik ļoti patikām, ka ik pa laikam mūs kaut kur aicina uzstāties kā viesus,” portālam Skaties.lv atklāj Jānis Lācis, kurš kā velo triālists piedalījies arī šajā konkrētajā video kopā ar BMX “flatland” braucēju Dāvi Dudeli.

Video: “Greentrials” priekšnesums saceļ kājās lietuviešus

Mūsu “zaļie” vīri uzstājās tieši pirms paša galvenā – uzvarētāja paziņošanas. Par šīs sezonas “X-Factor” uzvarētāju kronēja lietuviešu dziedātāju Igli, kura savā īpašumā saņēma prāvu naudas summu – 15 tūkstošus eiro.

Foto