Video: Kattie, muzicējot kopā ar Sabīni Berezinu, pirmo reizi dzied latviešu valodā

26 komentāri

”X Faktorā” sevi lieliski pierāda dziedātāja no Baltkrievijas Kattie. Kā nekā no solistēm meitenēm viņa šovā ir palikusi vienīgā. Esot Latvijā, dziedātāja labprāt iepazīst mūsu kultūru, vēsturi un ir gatava jauniem izaicinājumiem. Kattie viesojas pie dziedātājas Sabīnes Berezinas un ļaujas izaicinājumam kopā nodziedāt dziesmu latviešu valodā.

Pagaidām šova ”X Faktors” ietvaros dziedātājai nav bijusi iespēja izpildīt kādu no dziesmām latviešu valodā. Par to Kattie nebēdā, bet cer, ka šāda iespēja viņai vēl tiks dota.

Tā kā 11. novembra svētku koncertā viņa dziedās dziesmu krievu valodā, tad dziedātāja saviem atbalstītājiem izlēma demonstrēt, ka spēj dziedāt arī latviski, turklāt ar emocijām, jo izprot dziesmas vārdus.

Viesojoties pie dziedātājas Sabīnes Berezinas, kura grupas ”Hypnotic” sastāvā bija ”X Faktora” pirmās sezonas dalībniece, mūziķes izlēma ne tikai veltīt laiku sarunām par mūziku, bet arī apvienoties kopīgā dziesmā.

Mākslinieces izlēma dziedāt ”Prāta vētras” un ”Musiqq” kopdarbu ”Debesis iekrita tevī”.

Ātri vien tika sadalīti pantiņi, piedziedājuma daļā izlemts, kuru balsi katra no viņām dziedās, lai papildinātu viena otras dziedājumu, tika piemeklēts ritms, kas piešķīra dziedājumam papildu krāsu.

Foto: SKATIES

”Kattie ļoti labi izjūt latviešu valodu, un, runājot vai dziedot, viņai praktiski nav akcenta. Domāju dziesmu nāksies mācīties ilgāk. Divas reizes izdziedājām, un viss jau skanēja tā, kā tam jāskan. Esmu patīkami pārsteigta. Kattie lieliski izdodas dziedāt latviešu valodā,” smaidot nosaka Sabīne.

Dziedot latviski, no Kattie sejas nenorietēja smaids, viņa jau sen vēlējās šādu izaicinājumu, iespēju sevi pierādīt. Kas var būt lieliskāk, kā piedzīvot pirmo pieredzi, dziedot latviski, kopā ar dziedātāju, kuras talantu un muzikalitāti Kattie ciena.

”Esmu tik priecīga. Man patīk latviešu dziesmas, mūzika. Esot Latvijā, bieži vien klausos latviešu dziesmas, izdzirdot dziesmu, es gandrīz vienmēr spēju noteikt, kurš mākslinieks to izpilda. Nu arī pati pamēģināju dziedāt latviski, un man patīk,” sajūsmināti nosaka Kattie.

Kattie neslēpj, ka, pateicoties mūzikai, ir iemācījusies daudzus vārdus latviešu valodā, jo mājās cenšas dziedāt līdzi dziesmām un, izdzirdot kādu interesantu vārdu, vienmēr noskaidro, ko nozīmē konkrētais vārds!

Sabīnei un Kattie ir ļoti saskanīgas balsis, tā kā nebūtu nekāds pārsteigums, ja nākotnē mūziķes kopā ierakstītu kādu dziesmu.

Vēlies apmeklēt šova “X Faktors” koncertu klātienē? Iegādājies biļetes šeit!

26 komentāri