1 komentārs
Video: Jeļena Matule piedalās atlasē, lai kļūtu par ”Serebro” jauno dalībnieci
PERSONĪGAIS ARHĪVS

4.decembrī noslēdzās Krievijā populārās grupas ”Serebro” rīkotā ”Instagram” atlase. Ar atlases palīdzību tika meklētas jaunās grupas dalībnieces. Jau drīzumā uzzināsim, kuras jaunās dziedātājas tiks aicinātas uz turpmākajām atlasēm.

Viena no pretendentēm uz vietu populārajā grupā ir šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Jeļena Matule. Jau “X Faktora” atlasēs Jeļena izcēlās ar spilgtu personību, lielisku vokālu un pārliecību par savām spējām.

Kā ievirzījusies Jeļenas Matules dzīve pēc X Faktora?

Pirmajā “Serebro” atlases kārtā dziedātāja izpildīja speciāli Eirovīzijas nacionālajai atlasei radīto dziesmu ”With you”.

“Jā, es piedalos grupas “Serebro” jaunā sastāva atlasē. Kāpēc gan nē? Dzīvē jāizmanto visas iespējas, kuras rodas, lai sasniegtu savus sapņus. No sapņiem nav jābaidās, tie ir jāīsteno. Mans sapnis, dzīves mērķis ir būt uz skatuves, priecēt cilvēkus ar mūziku, domāju, šī ir laba iespēja, kā to darīt,” tā Jeļena.

Jeļena stāsta, ka video ”Instagram” portālā izvietojušas 20000 meiteņu, tā kā iespējas tikt pamanītai ir niecīgas, it īpaši viņas vecumā.

”Maksims Fadejevs meklē tieši kādu kā es – dabīgu, bez ķirurģiskiem uzlabojumiem, dziedošu, ļoti enerģisku. Kādu ar elastīgām balss īpašībām, lai tā var saskanēt ar citām balsīm un izcelties solo partijās. Arī jābūt seksuālai enerģijai, nevis ārēji vulgārai uzvedībai. Es tāda esmu. Būšu laimīga, ja tik liels mākslinieks mani pamanīs,” atklāj Jeļena.

Kad Ļena apmeklējusi ”Serebro” koncertus viņa vienmēr gribējusi būt uz skatuves, nevis atrasties zālē, jo viņā ir spēks un viņa var to izdarīt.

Tāda veida uzstāšanās stils viņai ir saprotams un saistošs, jo pēc dziedātājas domām ”Serebro” ir kā uguņošana.

Video plašās balss īpašniece redzama ne tikai dziedam, bet arī demonstrējam savu jauno matu krāsu. Izvēlētais matu tonis dziedātājai piešķir papildus eleganci, sievišķību un mazliet vairāk nopietnības.

 

View this post on Instagram

 

My song “With You”. Моему телу 30 лет, 158 см, но так то мне 22 и 170 ?❤️ Я обожаю выступать, делиться с людьми энергией, заставлять их прыгать от счастья и рыдать на взрыв. Я начала писать собственную музыку и тексты, что бы Вы лучше узнали меня. Мне стало тесно. Я хочу быть с Вами. Мне уже некогда бояться оступится, мне пора лететь. #serebrocasting #withyou #song #mysong #mymusic #singer #home #newhair #voice #voiceofpoland #voiceofpoland2017 #xfactor #xfactor2018 #xfaktors2018 #xfaktorslatvija #supernova #supernova219 #esc #esc2019 #dreamer

A post shared by Jeļena Matule (@jelena_matula) on

Vai Jeļenai ir iespēja iekļūt grupā ”Serebro”? Vai dziedātāja ir piemērota darbībai grupai vai tomēr ir solo māksliniece?

Vecais grupas sastāvs turpina savu darbību līdz 2019.gada februārim, bet pēc tam uz skatuves kāps jaunās “Serebro” dalībnieces!

Video: Jeļena Matule pēc neveiksmes ”X Faktorā” uz skatuves ar cirvi saskalda krēslu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!