Viena no spilgtākajām šova ”X Faktors” dalībniecēm ir dziedātāja Jeļena Matule. Dziedātāja piedaloties Polijas šovā ”Balss” nokļuva līdz ceturtdaļfinālam, bet pašmāju šovā nespēja pārvarēt krēslu izaicinājumu. Jeļena atrada lielisku veidu kā izlādēt šova laikā iegūtās negatīvās emocijas!

13 komentāri

13 komentāri

 • Salvaterra

  Salvaterra

  Nu labāk tā nekā grabēt pa pasauli, kā citi vainīgi pie pašu problēmām. Zināmi arī tipāži, kuru mutes un vārdi ir lielāki nekā paši darbi, lai neteiktu, ka darbu nav vispār. Cilvēks ar smaidu sejā tiek vaļā no negatīvā, bet nu tas tak nebūs latvietis, ja nepateiks, ka nav riktīgi. 🙄 Tāpat kā tikai latvieši varēja būt tik kruti, lai nepalaistu Ļenu uz nākamo kārtu. Nezkāpēc visai Polijai viņa patika, šeit kā vienmēr māk tikai izbrāķēt. 😶
 • Kaut kas trūkst

  Kaut kas trūkst

  Mhm, un tad kad otra dāma gribēja mierināt, kad tiki par laimi izlidināta ārā, tu atrāvi plecu, kā lecīga zoss, it kā viņa būtu vainīga. Tā notiek, ar lecīgiem un neriktīgiem cilvēkiem.
  • Jeļena Matule

   Jeļena Matule

   Jā, zinu, ka tas izskatījās nesimpātiski. Bet plecu atrāvu refleksīvi, jo man nepatīk pilnīgi svešu cilvēku pieskārieni, īpaši to jūtu šādos brīžos. Katram jau savas komforta zonas. Oskaru un Katju es biju paspējusi iepazīt, tāpēc viņu pieskārienus arī spēju pieņemt - Katja jau ieņēma manu krēslu, ne Laima, tā kā tam nav saistības ar iedomāto aizvainojumu.
   Bet jā, izskatījās dīvaini, nelabi. Piekrītu. Man ir tiesības neapskauties, ja es to nevēlos, vai nē? Jums arī. Ceru, ka nevienam netiks atņemtas šādas tiesības. Un ceru, ka Laimai nav laika domāt par mani (apvainoties), gatavojoties Tiešraidēm un dzīvojot savu dzīvi, jo es viņai esmu tikai svešs cilvēks. Lai sanāk pēc iespējas labāk!
   Un vēlreiz no visas sirds paldies par komentāriem! Pacentīšos piestrādāt arī pie šī momenta.
 • Smaida Lieguma
  • Kreile

   Kreile

   Kur tad agresīva? Izlādē emocijas šādā veidā pirmoreiz dzīvē, nevis tur sevī un tad sūdzās par visu apkārt... Smaida, saka paldies, nevienam nekas nenodarīts - kas par vainu? Tas, ka atšķiras? Tādam jau arī jābūt radošam cilvēkam.
   Gaidam, kas tad vēl būs?
 • Jeļena Matule
 • Marika

  Marika

  Uh kādi mēs te visi gudri! Nu un kurš no jums līdz Xfaktoram tika? Vai Voice? Kurš no jums sasniedza tik pat daudz cik Ļena? Katru reizi kad to izej uz skatuvi to atdod skatītājiem daļiņu no sevis un kad nesanāk tā kā tu gribēju emocija ir nu ļoti stipras. Katrs pārdzīvo šo ka māk. Ja jūs nevarat pateikt kaut ko labu vienkārši nesakiet neko! Būt laipnam nav nemaz tik grūti...
 • Jeļena Matule

  Jeļena Matule

  Sveiki!
  Ziniet, man bija ļoti svarīga dalība šovā un netikšana tālāk ļoti sāpēja... es nevarēju palikt tanī stāvoklī un meklēju izeju, nevis sēdēju mājās un čīkstēju, vainojot citus savā neveiksmē.
  Galu galā man palika labāk un nevienam nekas slikts nenotika, tad kas par vainu? Šaubos, ka galvassāpes, iesnas un klepu visi ārstē pilnīgi vienādi. Te ir līdzīgi - visi cilvēki ir dažādi un katram palīdz kas cits. Super, ka Jūs nepiekrītat, katram savs viedoklis.
  Bet patiešām, sirsnīgs paldies visiem, kas mani pamanīja, atbalstīja un kritizēja - esmu Jums dziļi pateicīga! 😘
 • Jānis
 • Daina Grunska (Elsone)

  Daina Grunska (Elsone)

  No kurienes uz skatuves cirvis gadījās? Sanāk ,ka iepriekš paredzēja tādu rezultātu.
  • .

   .

   Tā ir taburete. Pati nolika uz estrādes. Tā taču nav x-faktora skatuve :D Pirms kaut ko komentējat, izpētiet situāciju pamatīgi!
 • Jee
 • !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!