13 komentāri
Video: Jeļena Matule pēc neveiksmes ”X Faktorā” uz skatuves ar cirvi saskalda krēslu
F64

Viena no spilgtākajām šova ”X Faktors” dalībniecēm ir dziedātāja Jeļena Matule. Dziedātāja piedaloties Polijas šovā ”Balss” nokļuva līdz ceturtdaļfinālam, bet pašmāju šovā nespēja pārvarēt krēslu izaicinājumu. Jeļena atrada lielisku veidu kā izlādēt šova laikā iegūtās negatīvās emocijas!

Sociālajā tīklā ”Facebook” Jeļena publiskoja video, kurā redzama uz skatuves ar cirvi iznīcinot krēslu, tas bija veids kā viņa vēlējās tikt pāri emocijām un iegūt spēku turpināt virzīties uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krēslu izaicinājumu Jeļena raksturo, kā stresainu, grūtu, rūgtu, īpaši mirkli, kad nācās celties kājās un atdot krēslu dziedātājai no Baltkrievijas Kattie.

INTERVIJA! Jeļena Matule par dalību X Faktorā, mūziku un ģimeni

Dziedātāja stāsta, ka tieši psihologi iesaka negatīvās emocijas izlādēt, sasitot šķīvi, sitot pa spilvenu vai izkliegt sāpes. Jeļena izdomāja atbrīvoties, no emocijām pateicoties krēsla iznīcināšanai, kā nekā krēsls ir vainīgs pie visām sliktajām emocijām!

”Šova etaps emocionāli ir ļoti grūts, nevarēju no sajūtām pilnībā tikt vaļā. Tāpēc tapa video un tagad jūtos daudz labāk,” portālā ”Facebook” raksta Jeļena.

Krēsla saskaldīšana palīdzēja tikt pāri skumjām, un Jeļenai atkal ir spēks virzīties tālāk. Jau drīzumā dziedātāja cer prezentēt jaunu dziesmu, kopā ar vīru viņa rada arvien jaunu un jaunu mūziku.

Jeļenas Matules uzstāšanās krēslu izaicinājumā un žūrijas komentāri!

Arī citiem māksliniekiem, kuri neiekļuva šova tiešraidēs Jeļena aicina izdomāt savu veidu, kā tikt pāri negatīvajām emocijām, neieciklēties uz neveiksmi, bet strādāt, virzīties uz priekšu.

Par spīti negatīvajam iznākumam māksliniece ir priecīga, ka Latvijā ir šāda veida šovs, skatuve, kur sevi parādīt!

TOP komentāri

 • Jeļena Matule
  +17 +14 -3

  Jeļena Matule

  Sveiki!
  Ziniet, man bija ļoti svarīga dalība šovā un netikšana tālāk ļoti sāpēja... es nevarēju palikt tanī stāvoklī un meklēju izeju, nevis sēdēju mājās un čīkstēju, vainojot citus savā neveiksmē.
  Galu galā man palika labāk un nevienam nekas slikts nenotika, tad kas par vainu? Šaubos, ka galvassāpes, iesnas un klepu visi ārstē pilnīgi vienādi. Te ir līdzīgi - visi cilvēki ir dažādi un katram palīdz kas cits. Super, ka Jūs nepiekrītat, katram savs viedoklis.
  Bet patiešām, sirsnīgs paldies visiem, kas mani pamanīja, atbalstīja un kritizēja - esmu Jums dziļi pateicīga! ?
 • .
  +5 +5 0

  .

  Tā ir taburete. Pati nolika uz estrādes. Tā taču nav x-faktora skatuve :D Pirms kaut ko komentējat, izpētiet situāciju pamatīgi!
 • Jānis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!