5 komentāri

Turpinām video formātos apskatīt, kā klājās “X Faktora” atlases Latvijas tūrē, kas norisinājās maija otrajā nedēļā un žūrijai uzstājās vairāk nekā 1000 dziedošo talantu. Šoreiz plašāk par to, kas notika Jelgavā.

Zemgales Olimpiskajā centrā pulcējās liels skaits jauniešu, kas arī bija par iemeslu, kāpēc šī bija ilgākā atlase no visām – kopumā tā ilga aptuveni astoņas stundas. Ieskatīsimies potenciāli nākamajās “X Faktora” un Latvijas mūzikas zvaigznēs video formātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Jelgavas “X Faktora” atlase

Foto: Jelgavas atlase pulcē prāvu skaitu dalībnieku

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl