1 komentārs

Laikā, kad uzturamies galvenokārt mājās, ir grūti atrast veidus, kā izpaust savu radošumu. Daudzi mūziķi sniedz tiešsaistes koncertus, citi uzņem video, kuros dzied. Dziedātāja Diāna Paško pārsteidz atbalstītājus ar izjusti izpildītām populāru mākslinieku dziesmām, bet jau savā versijā.

Pavadot laiku mājās, Diāna raksta dziesmas, kuras uzreiz pēc dažādu aizliegumu atcelšanas – dosies uz studiju ierakstīt.

”Man parādījās vēl viena ģimene – mani klausītāji!” Diāna Paško par izcīnīto otro vietu ”X Faktorā”

Patiesam mūziķim nav iespējams pavadīt ilgu laiku bez dziedāšanas. Šova zvaigzne iepriecina savus atbalstītājus, publiskojot vairākus video, kuros redzama dziedam.

Atbalstītājiem tas ir patīkams pārsteigums, jo pēc dalības ”X Faktorā” mūziķe tik ļoti iegrima darbā pie oriģinālmateriāla, ka nepubliskoja video, kuros ļauj apbrīnot savu balsi.

Šoreiz Diāna iepriecināja, izpildot – ”Rag’n’Bone Man” hitu ”Human”, Stinga dziesmu ”Shape of my heart”, kā arī Joji dziesmu ”Run”.

Dziedātājas zemais balss tembrs, izjustais, emocionālais dziedājums neatstāj vienaldzīgus!

Populāro hitu izpildījums Diānas versijā saņem neskaitāmus – patīk!

Ierakstu komentāros redzami komplimenti, sajūsmas pilni vārdi un pateicība par iespēju dzirdēt Diānu izpildam jaunus hitus.