3 komentāri

Laikā, kad uzturamies galvenokārt mājās, ir grūti atrast veidus, kā izpaust savu radošumu. Daudzi mūziķi sniedz tiešsaistes koncertus, citi uzņem video, kuros dzied. Dziedātāja Diāna Paško pārsteidz atbalstītājus ar izjusti izpildītām populāru mākslinieku dziesmām, bet jau savā versijā.

Pavadot laiku mājās, Diāna raksta dziesmas, kuras uzreiz pēc dažādu aizliegumu atcelšanas – dosies uz studiju ierakstīt.

”Man parādījās vēl viena ģimene – mani klausītāji!” Diāna Paško par izcīnīto otro vietu ”X Faktorā”

Patiesam mūziķim nav iespējams pavadīt ilgu laiku bez dziedāšanas. Šova zvaigzne iepriecina savus atbalstītājus, publiskojot vairākus video, kuros redzama dziedam.

Atbalstītājiem tas ir patīkams pārsteigums, jo pēc dalības ”X Faktorā” mūziķe tik ļoti iegrima darbā pie oriģinālmateriāla, ka nepubliskoja video, kuros ļauj apbrīnot savu balsi.

Šoreiz Diāna iepriecināja, izpildot – ”Rag’n’Bone Man” hitu ”Human”, Stinga dziesmu ”Shape of my heart”, kā arī Joji dziesmu ”Run”.

Dziedātājas zemais balss tembrs, izjustais, emocionālais dziedājums neatstāj vienaldzīgus!

Populāro hitu izpildījums Diānas versijā saņem neskaitāmus – patīk!

Ierakstu komentāros redzami komplimenti, sajūsmas pilni vārdi un pateicība par iespēju dzirdēt Diānu izpildam jaunus hitus.

TOP komentāri

 • Oļegs
  +8 +8 0

  Oļegs

  Paško vajadzēja 1.vietu Xfaktorā. Noteikti ka būtu jau pirmais albums, nevis tā iedomīgā Gluzunova.
 • bite
  +1 +1 0

  bite

  Diāna,Jums suuuperiga bāls,tembrs tiešām retums ko gribas vēl un vēl klausīties...tālā dziedi mīļaaaaa...
 • bite
  0 0 0

  bite

  Gluzunova dzied labi,bet ne tik plašā diapazonā balsi parāda..Trīs bērnu māmiņai noteikti nav laika nekur braukelet pa studijām,to jau vajadzēja paredzēt un dot pirmo vietu Paško..viņa tāpat dzied labāk..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!