2 komentāri

Jau rudenī kanālā TV3 būs skatāms šovs, kas iedvesmojis daudzus un radījis popmūzikas superzvaigznes, par ko fanot visai pasaulei. “X Faktora” atlasē Latvijā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, un viena no pieturvietām bija arī divas lielākās Latgales pilsētas. Piedāvājam video ieskatu spilgtākajos tēlos.

Rēzekne un Daugavpils kopumā pulcēja vismazāko skaitu dziedāt gribētāju, taču tas nenozīmē, ka “X Faktora” žūrija turp devās velti. Tieši pretēji – bija gan interesanti stāsti, gan lieliskas balsis, gan abi kopā. Netrūka arī kuriozu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To un daudz ko citu piedāvājam pēc skaita jau otrajā atlases video ieskatā.

IESKATIES PIRMAJĀ “X FAKTORA” VIDEO IESKATĀ

Video: “X Faktora” atlase Daugavpilī un Rēzeknē”

Foto: Latgales atlase televīzijas šovam “X Faktors”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl