Video: apsteidzot Lietuvā populāru dziedātāju, Adriana Miglāne iekļūst šova ”Lietuvos Balsas” tiešraidēs

2 komentāri
Video: apsteidzot Lietuvā populāru dziedātāju, Adriana Miglāne iekļūst šova ”Lietuvos Balsas” tiešraidēs
INSTAGRAM

Dziedātāja Adriana Miglāne veiksmīgi darbojas Lietuvā populārajā šovā ”Lietuvos Balsas”. Adriana ir izturējusi trīs atlases kārtas un nonākusi šova tiešraidēs. Tās sastāvēs no četriem raidījumiem. Viņa ir laimīga par šādu rezultātu un gatava strādāt, lai gūtu panākumus.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Adriana stāsta, ka šovā viņai veicas daudz labāk, nekā viņa bija iztēlojusies un varējusi iedomāties. Ir izturētas visas trīs kārtas, un viņa ir nokļuvusi lielajā šovā. Dziedātājai nav priekšnojautas, kā viņai veiksies, viss ir Dieva rokās.

”Lielākā atziņa, kuru esmu ieguvusi no šova, ir tāda, ka ir jāiegulda liels darbs, lai vairotos panākumi. Ļoti gari pārbraucieni, ilgi mēģinājumi, bet, skatoties šovu, jūtu – bija tā vērts,” smaida Adriana.

Runājot par atbalstītāju bāzi Lietuvā, Adriana atklāj, ka nebija gaidījusi, ka viņu šovā atbalstīs. Visiem līdzi bija atbalstītāji, un, stāvot uz skatuves, viņa sapratusi, ka ir viena, ka zālē nav neviena cilvēka, kurš ieradies tieši viņas dēļ.

Tāpēc dziedātāja ir laimīga un izbrīnīta, ka daudzi viņu atbalsta, priecājas līdz ar viņu. Tas jaunajai dziedātājai nozīmē daudz, un viņa ir laimīga.

”Bija bail, ka tāpēc, ka esmu latviete, mani neatbalstīs, jo katra valsts tomēr to ”savējo” vēlas atbalstīt. Liels pluss ir tas, ka es runāju lietuviski,” tā Adriana.

Adrianu atbalstīt Lietuvā ir bijuši tikai pāris draugi, bet pirmajā tiešraidē ieradīsies mazs radu loks. Tiešraide notiek Klaipēdā, tāpēc visiem nesanāks atbraukt.

”Man ir ļoti paveicies ar mentori. Izvēlējos viņu pirmajā atlasē, jo mani uzrunāja viņas enerģija un siltums. To visu jūtu arī mēģinājumos. Viņa ir ļoti populāra aktrise Lietuvā. Mentores profesija ir ļoti liels pluss, viņa man daudz iemācījusi tieši aktiermākslas jomā,” sajūsmināti nosaka Adriana.

Tas viss ir kas jauns, vērot, kā cilvēks uz skatuves strādā tieši ar emocijām, un mācīties, kā ir jāizskatās, jāizturas uz skatuves.

Adriana gandrīz katru dienu dodas uz Lietuvu, tāpēc, ja viņa mācītos parastā vidusskolā, ne Rīgas tālmācības vidusskolā, tad nebūtu iespējams visu apvienot. Tagad visam izdodas atrast laiku.

“Pēdējā atlases kārtā uzstājos kopā ar Lietuvā populāru dziedātāju Egli. Viņa ir labi zināma, pateicoties bērnu “Eirovīzijai”.

Kad daudzi uzzināja, ka sacentīšos tieši ar Egli, uzskatīja, ka došos uz mājām, viņai ir ļoti daudz atbalstītāju. To visu uzzināju, kad bija jau nofilmēts raidījums, tāpēc man nebija lieka stresa,” tā Adriana.

Abām dziedātājām uzreiz radās savstarpēja sapratne, viņām saskanēja domas, un kā personības viņas ir līdzīgas. Jau iepazīšanās mirklī latviešu dziedātājai pazuda bailes par to, ka varētu kopā neskanēt vai kas enerģiski nesaderēt.

”Es pat necentos dziedāt tā, lai būtu labāka par viņu, nebūt nē! Ar tādu domāšanu nevar izdoties labs priekšnesums! Mēs abas pielāgojāmies viena otrai un domājām par kopējo uzstāšanos,” piedzīvotajā dalās Adriana.

Stāvot ringā un gaidot rezultātu, sajūtas ir neaprakstāmas – adrenalīns, pārdomas, sajūsma, bailes, kņudoņa, nekas no tā neatkāpjas ne mirkli!

Lietuvā viss notiek pavisam citādāk, Adriana stāsta, ka tur šova veidošanas ziņā ir cits līmenis. To veido daudzu gadu pieredze, rūdījums, stingra kārtība. Tāpēc ”Lietuvos Balsas” rada lielāku spriedzi, adrenalīnu un atbildības sajūtu.

”Ļoti patīk dziesmu izvēle, beidzot varu parādīt sevi un izpausties. Patīk iespēja būt dažādai, ar mentori Ingu labi saprotos, viņa zina manu dziedāšanas stilu, manas sajūtas un tas palīdz atrast piemērotākās dziesmas,” tā Adriana.

Tā kā jau šajā nedēļā nogalē būs pirmā šova tiešraide Adriana lielāko laika daļu pavada Lietuvā. Bet, kad ir brīvi mirkļi dodas uz Latviju, kā nekā nekur nav tik labi kā mājās!

2 komentāri