Video: Aivo Oskis saulainajai Eirovīzijas dziesmai uzņēmis ziemīgu klipu

0 Komentāru
Video: Aivo Oskis saulainajai Eirovīzijas dziesmai uzņēmis ziemīgu klipu
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Dziedātājs Aivo Oskis, kuru iepazinām šovā ”X Faktors”, nepadodas, bet visiem spēkiem turpina iekarot Latvijas šovbiznesu. Šoreiz mūziķis piedalās Eirovīzijas nacionālās atlases pusfinālā un prezentē savas Eirovīzijas dziesmas ”Somebody’s got my lover” videoklipu.

Vasarīgās deju mūzikas dziesmas klips filmēts ziemā, tas video piešķir papildus ”odziņu”, jo gaidītās jūras, pludmales, deju vietā, mēs redzam sniegu.

Sniegs netraucē Aivo radīt klipam vajadzīgo noskaņu, un ar vizuālo materiālu paspilgtināt dziesmas vārdu nozīmi.

”X Faktors” iekaro ”Eirovīziju”! Vai Latviju Eiropas konkursā pārstāvēs kāds no šova dalībniekiem?

Mākslas vārdā ne tikai dziedātājs Alekss Silvērs bija gatavs salt, arī Aivo ir gatavs uz visu, lai klipā izskatītos lieliski. Ziemas laikā mākslinieks redzams stilīgos džemperos, bez virsdrēbēm.

Videoklips filmēts trīs vietās – Mangaļsalas molā, Vecrīgā un blakus Kaņiera ezeram.

”Somebody`s got my lover” vārdu autors ir pats Aivo, bet mūziku sarakstījis dziedātājs Rassell. Klipa ideja un noformējums ir režisora Mārča Birstes darbs.

Šī dziesma ir kā kavēšanās atmiņās, bet tajā pašā laikā tomēr tā ir kā apziņa, ka tā īstā un vienīgā vēl nav satikta,” dziesmas vēstījumu skaidro Oskis.

Aivo uzskata, ka nevajag tiekties pēc tieši tādas mīlestības un sajūtām, kas ir pieredzētas ar cilvēku, kuru esi kādreiz mīlējis, jo neviens cits nespēs būt tieši tas un tāds cilvēks, un tas nepavisam nav vajadzīgs. Otrajā pusītē vajadzētu novērtēt īpašības, kas padara šo cilvēku unikālu.
0 Komentāru