Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

9 komentāri
Vēl vienas izmaiņas “X Faktorā” – Sabīnes Geibas meiteņu grupa “Fellas” maina nosaukumu
Toms Norde

Jau ziņojām par šīs nedēļas lielākajiem dziedošo talantu šova “X Faktors” jaunumiem – dalībnieku maiņu. Tam klāt pirms pirmās tiešraides pievienojas vēl kas – meiteņu trio “Fellas”, kuras sastāvā ir arī pazīstamā pašmāju dziedātāja Sabīne Geiba (ex. Berezina), turpmāk pazīsim kā “Hypnotic”.

“Ņēmām vērā šova žūrijas dalībnieces Aijas Auškāpas viedokli par mūsu iepriekšējo nosaukumu un to, ka tas īsti neatbilst mūsu būtībai, jo “Fellas” tomēr ir domāts vairāk džekiem,” portālam Skaties.lv komentē viena no grupas dalībniecēm Sabīne Geiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc vairākiem izdomātiem variantiem viņas kopā “X Faktora” ar radošo komandu lēma par labu nosaukumam “Hypnotic”. “Jo mēs esam trīs foršas meitenes, kas ar balsi un enerģiju spēj hipnotizēt skatītājus un klausītājus,” tā Geiba.

Noskaties grupas pēdējo uzstāšanos, ar kuru tika izcīnīta vieta “X Faktorā”

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

  • Lote
  • Ilva Li

    Ilva Li

    Kāpēc nevar grupai izdomāt normālu nosaukumu un dziedāt normālas dziesmas? Kāpēc jātēlo baigās zvaigznes un jālec augstāk nekā var uzlekt?? Ceru, ka tālu viņas netiks, ir daudz labāki kandidāti uzvarai. Hypnotic :D :D
  • Karīna Meinarte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!