4 komentāri
Veidi, kā vari atbalstīt savu ”X Faktora” favorītu! Neesi vienaldzīgs – balso!
OKSANA DŽADANA, F64

Šonedēļ vērosim šova ”X Faktors” trešo tiešraidi, kurā par iespēju turpināt darbību šovā sacentīsies desmit dalībnieki! Veidi, kā tu vari atbalstīt savu favorītu!

Ik nedēļu viens dalībnieks vai muzikālā apvienība saņem skatītāju simpātiju balvu. Pirmajā nedēļā 200 eiro ieguva Anna Kirsta Ostrovska, toties otrajā nedēļā – Diāna Paško. Par savu favorītu iespējams balsot ŠEIT!

Skatītāju simpātiju balsojums nekādā veidā neietekmē to, kuri dalībnieki pamet šovu.

Autogrāfi, ”selfiji”, sarunas un boulings! ”X Faktora” zvaigznes tiekas ar faniem

Ikvienu tiešraidi televīzijas ekrānos redzami tālruņa numuri, pa kuriem zvanot var nobalsot par savu favorītu. Katrā tiešraidē dalībniekam ir cits tālruņa numura nobeigums – viss atkarīgs no uzstāšanās kārtas numura! Viena zvana cena ir 0,21 cents.

Šogad ir iespēja atbalstīt savu mīļāko dalībnieku ar triecienbalsojuma palīdzību, kas nozīmē, ka par savu favorītu uzreiz atdod desmit balsis. Triecienbalsojumu iespējams veikt, ieejot ”X Faktora” mājas lapā.

Viena triecienbalsojuma cena 1 EUR.

Arī trešajā tiešraidē šovu nāksies pamest uzreiz diviem dalībniekiem – viens aizies bez iespējas dziedāt glābējdziesmu, toties divi nākamie, kuri ieguvuši zemāko novērtējumu, sacentīsies par iespēju palikt šovā!

Trešajā tiešraidē jaunās zvaigznes izpildīs visiem zināmas ārzemju un latviešu mīlas dziesmas!

Apmeklējot iepirkšanās un izklaides centru “Akropole”, ikvienu pirkuma čeku informācijas centrā var apmainīt pret žetonu, kuru var iemest kādā no īpašajām urnām – ikvienam dalībniekam ir sava urna!

Dalībnieks, kurš šova izskaņā iegūs visvairāk balsu, gadu varēs bez maksas apmeklēt “Apollo kino”. Iespējams atbalstīt ne tikai šovā esošos dalībniekus, bet arī izbalsotos!

Neesi vienaldzīgs – atbalsti savu favorītu! Palīdzi dalībniekiem piepildīt sapni un būt uz lielās skatuves!

TOP komentāri

 • RG
 • Leksa
  +11 +11 0

  Leksa

  Tieši tā. Šonedēļ to visvairāk ir pelnījis Klāvs. Diāna ir ļoti laba dziedātāja, bet priekš manis pārāk vienveidīga.
 • FANS
  +10 +10 0

  FANS

  Diānītei savs prieks jau ir ticis, lūdzu novērtējam Klāva uzstāšanos, par to, ka viņa katrs uznāciens uz skatuvi ir atšķirīgs, neatkārtojams, dabisks, nesamākslots un patiess. Žūrija jau saskandināja par viņa spožo nākotni, tagad mums ir jāturpina tas novērtēt un iepriecināt viņu šo svētdien💫

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!