3 komentāri

Lai piepildītu savus sapņus, neviens vecums nav par lielu – to saprot sešdesmit piecus gadus vecais dziedātājs Ojārs Dolženko. Ojārs ”X Faktorā” nodemonstrēja savu talantu un parādīja, ka lieliski spēj sacensties ar jaunajiem censoņiem.

Dziedātājs neslēpa, ka talantīgo jauniešu konkurence viņu nebaida. Neskatoties uz faktu, ka viņš ir trešās sezonas vecākais dalībnieks, Ojāram ir gana daudz enerģijas, talanta un tāpēc nav jābaidās.

Žūrijai talantīgais seniors atklāja, ka dzied visu dzīvi, ir uzstājies gan restorānos, gan kopā ar grupu.

Mūziķis atklāj, ka bija laiks, kad viņš nedziedāja, jo jaunības gados, uzstājoties restorānā, sarāvis balss saites. Incidents noticis alkohola reibumā un bija jāgaida ilgi gadi, lai varētu atsākt muzicēt.

Seniors atklāti paziņo, ka ikviens mūziķis ir dzērājs, ne tāds, kas nodzeras, bet kuram patīk iedzert.

Skatuve prasa upurus, arī Ojāram tādus nācās nest. Dziedātāja karjeras labad viņam nācās upurēt savu pirmo ģimeni, sieva neizturēja muzikanta gaitas un aizgāja no viņa.

Pēc Ojāra uzstāšanās Aija Auškāpa paziņoja, ka maniere, dziedāšanas stils šobrīd nav aktuāls.

Reinis Sējāns vēlējās izcelt īpašo tembru, kā arī paziņoja, ka žanrs Ojāram piestāvējis. Viņš izbaudījis uzstāšanos un priecājas, ka seniors ir tas, kas viņš ir un neskrien pakaļ tam, kas viņš nav.

Beigās Marats un Intars Ojāram teica – JĀ, toties Aija un Reinis – NĒ.

TOP komentāri

 • gfd
 • Diemžēl
  +5 +5 0

  Diemžēl

  Šogad visas odziņas žūrija izmeta ārā jau pašā sākumā. Šovs paliek neinteresants un nebaudāms. Tiekamies nākamgad. Varbūt
 • Pff
  +2 +1 -1

  Pff

  Tad jau visas tās krievu vecās zvaigznes arī novecojušas ar savu balsi un mūziku , Grigorijs ļeps, piemēram, jo reāli izklausās pēc viņa šīs kungs...
  Visi protams, krievu Grigoriju mīl, teju visa Latvijas, bet savējo pašmāju "Grigoriju " izbrāķē... 🤷‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!