Vakara koncertā Diāna Paško saskarsies uzreiz ar diviem izaicinājumiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

46 komentāri
Vakara koncertā Diāna Paško saskarsies uzreiz ar diviem izaicinājumiem
PUBLICITĀTES FOTO

Viena no “X Faktora” trešās sezonas publikas mīlulēm Diāna Paško uztraucas par vakara tiešraidi, jo apzinās, lai nebūtu jāuzstājas ar glābējdziesmu, viņai jānokļūst labāko trijniekā. Piektajā tiešraidē dziedātāja šova skatītājus iepriecinās ar divu pasaules slavenu dīvu dziesmām.

Diāna neslēpj, ka abas izvēlētās dziesmas ir producentu un Aijas Auškāpas izvēle.

18. novembrī Diāna Paško svin dzimšanas dienu! Kāpēc dziedātājai jubilejas sagādā skumjas

”Abas dziesmas, kuras dzirdēsiet šovakar, bija grūti mācīties, jo dziesmas ir ļoti sarežģītas. Gandrīz katru dienu braucu uz studiju un trenējos, lai spētu tās labi nodziedāt,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Diāna.

Abi skaņdarbi ir ļoti skaisti, nozīmīgi un ļoti patīk pašai dziedātājai.

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Ta kā dziesmas ir emocionālas, tad ļoti jākoncentrējas uz emocionālo bāzi, lai panāktu to, ka emocijas palīdz iznest hitus, lai sajūtas netraucētu,” tā Diāna.

Abus pasaules slaveno dīvu hitus šova fināliste sauc par izaicinājumiem, tātad piektajā tiešraidē viņa saskarsies uzreiz ar diviem pārbaudījumiem.

Diāna pačukst, ka vienā no dziesmām viņai palīdzēs dejotāju pāris, kuri izdzīvos skaņdarba stāstu – dejojot ne tikai uz zemes, bet arī gaisā.

”Tas, ka šovu nāksies pamest diviem dalībniekiem, mani ļoti baida. Lai mani neizbalsotu, lai nebūtu jādzied glābējdziesma, man jābūt labāko trijniekā. Ļoti gribu tikt tālāk,” tā Diāna.

Dziedātāja ir apņēmības pilna izdarīt visu iespējamo, lai skatītājiem būtu vēlme atbalstīt viņu ar balsojumu.

Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

”Šonedēļ ir daudz grūtāk, jo gatavojam divas, ne vienu dziesmu. Tas nozīmē, ka nebūs atbrīvošanās sajūtas, jo uzreiz jāgatavojas nākamajam priekšnesumam,” skaidro Diāna.

Abi hiti uzliek dziedātājai augstu latiņu, kuru grūti sasniegt, bet viņa darīs, ko spēs, lai iznestu abas ikoniskās, spilgtās dziesmas.

Vai Diānai izdosies nosargāt sevis pašas uzlikto augsto latiņu? Skaties jau šovakar!

46 komentāri