3 komentāri

Pirmā šā gada “Bites izcilības akadēmijas” sērija ar jaunajiem “X Faktora” dalībniekiem ir gaisā. Skaties, cik ātri, atjautīgi un, galvenais, pareizi atbild visi jaunie dziedātāji, jo špikerus šeit izmantot nav laika!

Atgādinām spēles noteikumus – dalībniekiem tiek uzdoti jautājumi par dažādām tēmām, un ar savām pareizajām atbildēm katrs sev pelna punktus visu sēriju garumā.

Pirmais jautājums, cik procentu no pasaules populācijas lieto internetu, lielas problēmas dalībniekiem nesagādā. Pilnīgi garām gan aizšauj Pāvels Fomkins, apgalvojot, ka tie ir 90%, Ieva no trio “Limonāde”, kurai šķiet, ka tie ir 95%, un Kevins ar 89%. Tomēr šī ir tikai iesildīšanās.

Nākamais jautājums ir par grupu, kurā ir tādi dalībnieki kā Ašais un Stīvais. Vai jūs zināt, kas ir šī grupa? Ja ne, pajautājiet mammai un tētim. Iespējams, zinās arī vecmāmiņa. Protams, tā ir grupa “Jumprava”, un pareizi uz šo jautājumu atbild vienīgi Ieva no “Limonādes” un Dagnis Roziņš.

Tālāk dalībnieki min, kurš uzņēmums pēc tirgus vērtības bija līderis pasaulē no 2012. līdz 2018. gadam. Lielākajai daļai dalībnieku šis jautājums grūtības nesagādāja, un viņi droši nosauca pareizo atbildi – “Apple”. Bet ir arī citi minējumi – kādi, to skaties video!

Ceturtais jautājums: kas bija pirmais – iPhone vai “Prāta vētras” albums “Kaķēns, kurš attiecās no jūrasskolas”? Un kā domājat jūs? No X Faktora dalībniekiem pareizi atbildēja puse.

Nākamais jautājums: no kura gada Latvijā darbojas sakaru operators “Bite”? Te arī domas dalījās, bet pareizā atbilde ir 2005. gads, kuru nosauca Ieva no trio “Limonāde”, Artis Zaķis un duets “Rozes”.

Bet kurš no visiem zinās, kura šobrīd ir visskatītākā dziesma youtube? Atliek vien atmiņā pāršķirstīt visas populārākās dziesmas un šaut uz dullo. To dalībnieki arī dara – daži trāpa, bet lielākā daļa tomēr nē. Tie, kuri nosauc “Despacito”, trāpa desmitniekā.

Un kāds ir rezultāts?

Izrādās, pirmajā zināšanu cīņā pārliecinoši uzvar Ieva no trio “Limonādes”, bet Pāvels Fomkins pamanās finišēt pilnīgi bešā. Bet priekšā vēl citas sērijas, kurās viss vēl noteikti mainīsies!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!