Komentāri
Vai ”X Faktora” sapnis ar to ir beidzies? Viens no priekšatlases spilgtākajiem dalībniekiem nokļuvis slimnīcā
Toms Norde/Skaties.lv

Pirms pāris gadiem TV ekrānos uzmirdzēja realitātes šovs ”TV Zvaigzne”, kurā viens no pamanāmākajiem dalībniekiem bija reperis Džokers jeb Mārtiņš Nungurs. Viņš šajā pavasarī mēģināja savus spēkus arī ”X Faktora” atlasē. Portāla Skaties.lv rīcībā nonākusi informācija, ka 26 gadus vecais jaunietis nonācis slimnīcā.

Viņš dziedošo talantu šova žūrijai atrādīja to, ko prot vislabāk – repot. Džokers izpildīja norvēģu producenta Alana Vokera dziesmas ”Faded” pašdarinātu versiju latviešu valodā – fonā skanēja oriģinālā melodija, bet viņš skaitīja tekstu. ”Uzskatu, ka parādīju sevi labi, bet nezinu, vai tam būs kāda nozīme,” pārdzīvo Mārtiņš, kurš nonācis slimnīcas palātā ar plaušu karsoni.

”Nezinu, cik man ilgi te vēl būs jāpavada. Ja labākajā gadījumā izlaidīs šonedēļ, tad vēl būs laiks sagatavoties nākamajai kārtai, bet, ja nēetad ”X Faktora” sapnis man ir beidzies…” portālam Skaties.lv sašutis esošo situāciju skaidro reperis.

Nungurs jau šova “TV Zvaigzne” laikā skatītājiem skaļi pieteica savu sirdslieta – repu, tiesa, pēc šova no viņa esam dzirdējuši tikai vienu izdotu garadarbu – “Tava paradīze”, kas tapis kopā ar citu šova dalībnieci Santu Getmančuku.

Portāls Skaties.lv komanda vēl māksliniekam drīzu atveseļošanos.