Vai ”X Faktora” Kevins piedevis puisim, kurš piesavinājās viņa personību? Pārdomas pēc incidenta

1 komentārs
Vai ”X Faktora” Kevins piedevis puisim, kurš piesavinājās viņa personību? Pārdomas pēc incidenta
PUBLICITĀTES FOTO

Nedēļas nogalē ”X Faktora” zvaigzne Kevins Dilans Feunangs neslēpa sašutumu par to, ka kāds puisis uzdevies par viņu, iepazinies ar dāmām un nodevies gultas priekiem. Kevins atklāj faniem, kā jūtas pēc situācijas atrisināšanās.

Kevins ar atbalstītājiem sazinājās sociālā tīkla ”Instagram” live video, paziņojot, ka nedēļa sākusies labi un visas negācijas palikušas aiz muguras.

Afroamerikānis izliekas par Kevinu, lai iepazītos ar sievietēm un pārgulētu!

”Izlēmu izdzēst atmaskojošo video, jo puisis man atvainojās, teica, ka nožēlo. Man nebija doma video publiskot. Neesmu tāda tipa persona, kura publiski runā par šādām lietām, tomēr vēlējos attīrīt savu vārdu,” skaidro Kevins.

Daudzi atbalstītāji ticēja, ka Kevins iepazīstas ar sievieti – pārguļ un dodas pie nākamās. Viņš iesaka ignorēt citu viedokļus un paļauties tikai uz sevi, savām domām.

”Situācija ir man un jums mācība. Dzīvē būs daudz cilvēku, kuri tevi nemīlēs, kuriem nepatiksi. Daudzi runās nepatiesību. Tu zini kāda persona esi – pie tā arī paliec. Nevajag uztraukties par šādiem cilvēkiem un baumām,” tā Kevins.

Rīgas ”X Faktora” atlases zvaigzne – Kevins no Centrālās Āfrikas

Dziedātājs iesaka dzīvot savu dzīvi un beigt uztraukties par to, ko citi saka par jums un jūsu draugiem.  Galvenais ir pazīt sevi un savus tuvākos.

Šova zvaigzne no situācijas saņēmis mācību un turpmāk būs daudz uzmanīgāks gan tajā, ko dara, kur iet, gan draugu izvēlē.

”Saņēmu vēstules, kurās man ieteica ar dūrēm visu atrisināt! Tas neesmu es, es tādā veidā nerisinu problēmas. Viņš atvainojās un mums vairāk nav problēmu. Tāda ir dzīve, es eju tikai uz priekšu,” paziņo Kevins.

Ar dziesmas palīdzību Kevins no Āfrikas iestājas pret rasismu

Kevins iesaka ikvienai sievietei, kura dažādās aplikācijās itkā saņem vēstules no viņa uzrakstīt ”Instagram” un pārliecināties, ka rakstītājs patiesi ir viņš.

”Personas, kuras šādi izmanto cilvēkus ir ļoti daudz, viņu rīcību sauc par ”catfish”. Daudzi satiekas ar meitenēm, izliekas par citām personām, tā ir mācība ikvienam. Sargiet sevi,” nobeidz Kevins.

Mūziķis piebilst, ka nevēlas dzīvot negācijās, tāpēc virzās uz priekšu un par šo tēmu vairāk nerunā.

1 komentārs