13 komentāri
Vai ”X Faktorā” atradīsim ”Prāta vētras” iesildītājus? Aija Auškāpa atklāj slepenās kārtis
Aija Auškāpa (Publicitātes foto)

”X Faktora” žūrijas eksperte Aija Auškāpa, kura pazīstama kā grupas ”Prāta vētra” menedžmenta vadītāja, sarunā ar Skaties.lv nāk klajā ar jaunumiem, kas vēl vairāk paskubinās jaunos talantus strādāt pie dziedātprasmes attīstīšanas. Viņa gatava ”X Faktorā” noskatīt talantu, kurš nākamajā vasarā varētu iesildīt ”Prāta vētras” koncertus.

Lai arī ”X Faktora” žūrijas eksperti vismaz šobrīd nav skatītāju mīlulīši, Auškāpa sarunā ar Skaties.lv saka, ka skatītājiem ir tiesības izteikt viedokli par to, cik pareizi vai nepareizi viņuprāt , ir ekspertu lēmumi, dziedātājus vērtējot.

Spriešana par un ap rezultātiem tikai pierādot, ka publikai ir interese par to, kas notiek mūzikas lauciņā, turklāt ikdienā Auškāpa ar pret žūriju vērstām šova fanu negācijām nav saskārusies.

“Šajā ziņā viss ir ļoti labi sakārtojies. Šovā katru vakaru esmu ar citu frizūru un grimu – katrreiz cits tēls. Žūrijas eksperts esmu TV ekrānā – ikdienā esmu vienkārši Aija”, sarunā ar Skaties.lv smejas jauno talantu vērtētāja.

Kā atklāj eksperte, viņai, analizējot ”X Faktora” numurus, nepietiek ar to, ka jaunais mākslinieks skaisti nodzied un labi izskatās – Auškāpa skatās plašāk.

”Vērojot dziedātāju uzstāšanos vienmēr mēģinu ieraudzīt, vai no šī dalībnieka varu cerēt sagaidīt vēl ko interesantu nākamajā kārtā.

Neizslēdzu gadījumu, ka ”nē” pasakām kādam, kuram ir laba balss, bet tajās divās minūtēs nav izdevies mūs pārliecināt, ka ir arī meklētais ”x” elements ”, skaidro Auškāpa, piebilstot, ka šādā gadījumā tikai priecājas par to, ja ”izbrāķētais” dalībnieks turpina attīstīt savas prasmes .

“Neveiksme ”X Faktorā” nav jāuztver fatāli. Jāpatur prātā, kas tas ir un paliek šovs. Tālākais jau ir katra paša rokās – vai un kā attīstīt savas prasmes un meklēt savu ceļu mūzikas pasaulē. Jebkurā gadījumā – ja vēlies ko sasniegt, būs jāstrādā.” tā eksperte.

Kā atklāj ”Prāta vētras skaņu ierakstu kompānijas’’ un menedžmenta vadītāja, atrašanās talantu šova žūrijā un darbs kameras priekšā ir jauna un interesanta pieredze arī viņai pašai. Un, jā, viņai ir arī kāds ”savtīgs” mērķis, kas, iespējams, varētu papildus motivēt konkursantus.

Aija Auškāpa

Aija Auškāpa

”Mēs nākamā gada vasarā plānojam doties vērienīgā koncerttūrē pa Latviju, un es neizslēdzu iespēju šeit, ”X Faktorā”, ieraudzīt kādu, kurš varētu kāpt uz lielās skatuves pirms ”Prāta vētras’’, paziņo Auškāpa.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!