39 komentāri

Lai arī pirmā ”X Faktora” šova laikā frāze ”interešu konflikts” brīdī, kad žūrijas priekšā stājās Jāņa Jubalta meita Helēna Paula, izskanēja kā humoriņš, daļai skatītāju smiekli nenāca. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, vai situācija, kad ”Prāta Vētras” menedžere Aija Auškāpa vērtē grupas dalībnieka meitas vokālu un lemj par viņas nākotni ”X Faktorā”, ir pieļaujama šāda mēroga šovā.

Helēna konkursā izpildīja dziesmu ”Million reasons”, izpelnoties skatītāju ovācijas un siltus vārdus no Auškāpas, kura neslēpa, ka meiteni pazīst jau no bērna kājas, jo ir labās attiecībās ar viņas vecākiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr žūrijas kolēģi jokojās par ”interešu konfliktu”, daļa skatītāju steidza rakstīt Skaties.lv, lai paustu sašutumu.

”Tas, ka meitene ir tiešā veidā pazīstama ar žūrijas locekli, manuprāt, ir pilnīgi negodīgi attiecībā pret citiem, šādā situācijā vērtējums nevar būt objektīvs,” Skaties.lv raksta lasītāja Ilze.

Arī vairāki citi lasītāji vērsušies pie Skaties.lv, komentējot Jubalta meitas dalību ”X Faktorā” ar tik skaļiem apzīmējumiem kā ”neobjektīvs vērtējums” un ”tika tālāk par ”blatu””.

Skaties.lv jautāja Auškāpai, vai situācija, kad viņa vērtē pašas menedžētās ”Prāta Vētras” dalībnieka meitu, ir pieļaujama.

”Nevar aizliegt būt talantīgam. Cilvēks jau nav vainīgs, ka ir talantīgs un vienlaikus piedzimis Jānim un Dacei Jubaltiem.

Jā, es saprotu – tas izskatās pēc interešu konflikta, ka man jāvērtē Helēna.

Helēnas iekļūšana nākamajā kārtā, protams, var tikt visādi interpretēta, bet es no tā nebaidos, jo, ja viņa būs pietiekami laba un pietiekami labi dziedās, tas būs redzams ne tikai man.

Tas būs redzams visiem skatītājiem, un tad  vairs nebūs nekādu šaubu par to, kāpēc tāds vai citāds lēmums,” Skaties.lv skaidro Auškāpa.

Žūrijas eksperte uzsver, ka tagad un turpmāk nekādas atlaides Jubalta meitai netika un netiks dotas. Viņas palikšana šovā būs atkarīga vien no meitenes pašas spējām – Helēna Paula tiks vērtēta tieši tāpat kā citi jaunie talanti, un fakts, ka viņa ir populāra mūziķa meita, nevienā brīdī netiks ņemts vērā.

Video: Helēnas Paulas uzstāšanās “X Faktorā”

Arī pati meitene Skaties.lv atzīst, ka pret žūrijas vērtējumu izturas ar lielu cieņu.

“Ir patīkami dzirdēt, ka tik lieli un svarīgi cilvēki saka tik patīkamus vārdus un gaida vēl vairāk!” par “X Faktora” soģu komentāriem izsakās Helēna Paula.

TOP komentāri

 • Kristiana Kaktiņa
  +39 +38 -1

  Kristiana Kaktiņa

  Ļoti labi meitene dzied. Būtu muļķīgi, ja atpazīstamu vecāku dēļ bērns nekur nepiedalītos!
 • Kristine Grinvalde
 • Ivars

  Ivars

  Ir fakts,ka esi personiski pazīstama un tas izsaka visu!!! Par kādu objektīvo vērtējumu šeit var būt runa? Šova veidotāji, sponsori, lūdzu nomainiet šo žūrijas locekli!
  Esiet objektīvi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl