Vai “The Gardens”, Artim Zaķim un Annai Kristai Ostrovskai izdosies iepirkties latviskā stilā? Skaties 3. sērijā!

0 Komentāru

Šoreiz dalībnieku uzdevums būs iegādāties lietas, kuras raksturo vārdi “Valsts svētkos dziedam mīlestības dziesmas”. Preču iegādei komandām dotas 20 minūtes un 15 eiro budžets katrai. Kad hronometrs tiek “palaists”, komandas izšķīst katra uz savu pusi. Artis un Anna Krista turas pie koncepta – katram vārdam savu piemēroto lietu. Bet vai šī ideja neizrādīsies pārāk ambicioza ar atvēlēto budžetu? Tas noskaidrosies pavisam drīz.

“The Gardens” komanda sāk ar Jāņa Rozes grāmatnīcu un meklē tur “kaut ko par mīlestību”. Protams, kur mīlestība, tur sirsniņas, tāpēc arī tās meitenes kaut kur noteikti pievienos. Tikmēr Artis un Anna turpina veidot savu latvisko lietu izlasi, kas atbilstu katram uzdevuma vārdam. Viņu iepirkumu somā jau ir ķimeņu siers un māla krūze.

Tomēr meitenes no “The Gardens” iet vēl tālāk savā radošumā un kā spēles laukumu gatavas izmantot arī savas sejas – viņas izrotājas ar sarkanām sirdīm! Laika līdz finišam vairs nav daudz, bet jāpaspēj iegādāties vēl kas gana interesants, lai uzvarētu šajā atjautības raundā.

Kā iet otrai komandai? Artis un Anna arī tikuši pie sirdīm un arī viņiem tās asociējas ar mīlestības dziesmām, tikai tās viņi neliks vis uz sejas, bet gan plāno izmantot kā spilgtu ballītes aksesuāru. Kamēr šie abi turpina sekot savam konceptam, meitenēm no “The Gardens” nav vienotas galvenās domas, un šķiet, ka lēmumi kaut ko iegādāties tiek pieņemti spontāni. Varbūt valsts svētkiem un mīlestības dziesmām piestāv arī konfektes? Meitenes izlemj, ka piestāv gan, turklāt mīlestību pēc viņu domām simbolizē arī spilvens!

Tagad jāskatās, kā abas komandas “salīmēs” savus pirkumus zem viena karoga – valsts svētku dziesmām par mīlestību.

Pēc 20 minūtēm komandas satiekas un rāda savu guvumu. Atis un Anna Krista Latvijas svētkus gatavojas svinēt ar ķimeņu sieru, māla kausu, siržu virteni, ballīšu svilpi un nošu grāmatiņu. Turpretim “The Gardens” meitenes aicina visus uz savu valsts svētku ballīti ar izpušķotām sejām, īpašām ballītes aprocēm tiem viesiem, kurus būs uzaicinājušas ielūgumos latviskās svētku aploksnēs un cienās ar šokolādes konfektēm. Un laikam jau arī ballītes apmeklētāji tiks guldināti uz mīlestības pilniem svētku spilveniem.

Tā kā abu komandu idejas ir gana radošas un labiem nodomiem piesātinātas, tiek izlemts, ka dāvanas pelnījuši visi dalībnieki!

Bet kāda būtu jūsu izvēle, meklējot pirkumus tēmai “Valsts svētkos dziedam mīlestības dziesmas”?

0 Komentāru