”X Faktora” pirmais televīzijas atlases raidījums pārsteidza ar žūrijas lēmumu atgriezt šovā jau ”izbrāķēto” dalībnieci Karlīnu Šēnknehti. Jaunā dziedātāja komentē izveidojušos situāciju.

50 komentāri

50 komentāri

 • Netklajamais
 • Aleksandrs Gors
 • Džerijs

  Džerijs

  Nekas neparasts, citās valstīs Xfaktorā arī atgriež izbrāķētos dalībniekus.
 • Aivis Elferts
 • Ineta Kovalevska

  Ineta Kovalevska

  Šovu pagaidām neesmu noskatījusies, Karlīnas dēļ to izdarīšu..💗
  Bet.. es augsti vētēju šo talantīgo meiteni, man nevajag šova rāmjus, lai sajustu vinas vērtību..😇
  Esmu melomāne, mūzikā visu savu apzināto dzīvi, un ir nācies live dzirdet, redzēt daudzas 🌍🌟pasaules zvaigznes..
  Kā mazs piemērs ir koncerts Siguldā, 2.07.19, ASV ♥️dziedatajas LP uzstāšanās.. pēc koncerta M&G( tikšanās ar mākslinieci), kurā es piedalijos, arī Karlīna.. ar LP man tā ir kārtēja tikšanas, jo viņa ir mana mīlestība mūzikā♥️, taču!, ar Karlīnu, pirmoreiz, ceru, tas ir skaists iesakums talākām tikšanam mūzikā..🙏🏼
  M&G Karlīna nodziedaja LP dziesmu, kas beigās izskanēja kā mini duets ar pašu LP, tas bija tik mīļi, nesamāksloti, pat- tāda pasugstināta stresa stāvoklī- tiksanas ar mākslinieku prasa lielu emocionālo spriedzi-tas bija tik viegli, es saskatīju un saklausīju šajā jaukajā meitenē lielu potencialu, gan balss!! , ari šovs - artistiski vina bija atbrīvota, līmenī!
  Šaubu nav, ka Karolīna ir PĒRLE!
  Veiksmi, tev, tu esi daudz vairāk vērta, kā šovs LV, ja nu kas, lai izdodas arī šovā, protams! Viss tavās rokās, tev ir dabas dots talants, balss materiāls, tavs vizuālais sievišķais skaistums, veiksmi, mīļo Karlīnīt ! ❤️🎤🌟
 • Justīne Uzulniece

  Justīne Uzulniece

  Man patika! Tik nesamākslota! Skatoties uz viņu gribas viņu pasargāt un samīļot!
 • Ieva Ieviņa

  Ieva Ieviņa

  Šis šovs ir parodija visam!
  Biju par Karlīnu un Vīrieti gados!
  Bet Sējāns arī pateica kas ir žūrija! Un žūrija nav nekas, jo viņi pat nezinātu ko iesākt ar Kungu, tāpēc Jūs žūrija neesat Mentori, un jūs esat par vāju īsta šova veidošanai! Bet gan balagāna un mistisku mākslinieku pārstāvji.
  Mums nav ko skatīties un nav uz ko!
  • Aija Puzarele

   Aija Puzarele

   Vispār jau tas ir absurds, ka mentori un žūrijas locekļi ir vieni un tie paši cilvēki. Kurā sporta veidā treneris tiesā savas komandas spēli? Nevienā. Par kādu godīgumu vispār var būt runa, ja balso par savējo, nevis labāko? Tas spilgti izpaudās pagājušajā sezonā, kad tā arī pateica: tu esi labāks, bet ne no manas grupas, tāpēc tev jāaiziet! Pluss, viņi jau neņem labākos vai interesantākos, bet tos, ar kuriem būs vieglāk strādāt. Līdz ar to šovs ir vienveidīgs un garlaicīgs, jo visi dzied daudz maz vienā stilā.
  • Diāna Meļņika

   Diāna Meļņika

   Man arī ļoti patika vīrietis gados. Tik interesanta balss.. Uzreiz tad varēja uzlikt vecuma ierobežojumu
 • Andersone Ieva
 • Valdis Davidjuks

  Valdis Davidjuks

  Vispār jau tas vecītis neko tā nodziedāja,salīdzinot to melno caliti.......
 • Luiza Zujeva

  Luiza Zujeva

  Super, ka pañēma šo meiteni, viñā ir potenciāls 🙌🏻 Un lai izdodās 🥳

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!