Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

50 komentāri

”X Faktora” pirmais televīzijas atlases raidījums pārsteidza ar žūrijas lēmumu atgriezt šovā jau ”izbrāķēto” dalībnieci Karlīnu Šēnknehti. Jaunā dziedātāja komentē izveidojušos situāciju.

”Tas ir šovs, un ar ”godīgumu” tam nav nekāda sakara. Žūrija pārdomā arī “krēslu izaicinājumā”, tad jau sanāk, ka tas arī nav godīgi. Uzskatu, ka ikviens var kļūdīties un pārdomāt. Nav jau tā, ka izkritu televīzijas atlasē un pēkšņi esmu šova tiešraidēs, man jāturpina sevi pierādīt,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Karlīna.

Negaidīts pavērsiens ”X Faktorā”! Žūrija dod otro iespēju ”izbrāķētai” dalībniecei

Karlīna atklāj, ka uz skatuves sekundes likušās kā stundas. Viņa mazliet salūzusi un nav atdevusi sevi uz visiem simts procentiem.

”Saprotot, ka netieku tālāk, nedomāju, ka tiek izšķirta mana muzikālā karjera. Šovs ir iespēja mazajā Latvijā kļūt redzamākam, apgūt ko jaunu – jaunas sajūtas, iespaidus un pieredzi,” tā Karlīna.

Arī pirms šova dziedātāja daudz strādājusi, muzikāli pilnveidojusies un domā to darīt arī turpmāk.

Filmēšanas izskaņā, dodoties aizkulisēs pie žūrijas, un saņemot piedāvājumu turpināt šovu, jauniete jutusies pacilāti, bet tas bijis arī emocionāli grūti, jo viņa jau bija samierinājusies, ka viss beidzies un jāmeklē citi ceļi.

Karlīna Šēnknehte – dalībniece, kura izraisīja lielākās diskusijas starp žūrijas locekļiem

”Uz ”X Faktora” skatuves bija liels uztraukums. Parasti, kad dziedu ar grupu esmu atbrīvotāka, tik ļoti neuztraucos. Iespējams, tas tāpēc, ka tā ir mana vide un neviens nevērtē. Šovā ikviens apzinās, ka tiks vērtēts, iespējams – kritizēts, būtu muļķīgi teikt, ka tas neietekmē uzstāšanās kvalitāti,” paziņo Karlīna.

Dziedātāja uzskata, ka unikāli ir visi. Viņa vienmēr ir pati – ne uz skatuves, ne dzīvē netēlo. Ja Karlīnai ir skumji – viņa raud, ja viņai ir priecīgi – viņa priecājas.

”Daudzi mūziķi aizbrauc no Latvijas, es gribu palikt dzimtenē.” ”X Faktora” atlasē sevi piesaka Karlīna Šēnknehte

Kā jaunajai dziedātājai veiksies turpmākajos ”X Faktora” raidījumos, skaties jau drīzumā!

TOP komentāri

 • Anda Freimane
  +36 +29 -7

  Anda Freimane

  Vispār šie šovi ir klaja ņirgāšanās par cilvēkiem. Atvainojos, bet nu Sējāna attieksme pret tiem, kuriem nesanāk, ir vairāk kā pazemojoša un aizvainojoša. Saprotu, ka, iespējams, viņš ir "stārs", lai gan... Labāk neizteikšos, bet nu kaut kādai pieklājības normai ir jābūt! Ja gribi, lai ciena Tevi, cieni citus!
 • Justīne Uzulniece
  +19 +15 -4

  Justīne Uzulniece

  Man patika! Tik nesamākslota! Skatoties uz viņu gribas viņu pasargāt un samīļot!
 • Luiza Zujeva
  +15 +10 -5

  Luiza Zujeva

  Super, ka pañēma šo meiteni, viñā ir potenciāls 🙌🏻 Un lai izdodās 🥳

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!