Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

43 komentāri

19. novembra “X Faktora” tiešraide būs pēdējā, kurā “Tautumeitas” uzstāsies mazākumā, jo jau nākamnedēļ no ASV koncertu tūres mājas atgriežas projekta autore Asnate Rancāne. Skaties.lv rīcībā nonācis video, kurā redzams, kā Reinis Sējāns mēģina kopā ar viņām.

“Tautumeitas” dziedošo talantu šova “X Faktors” ceturtdaļfinālā uzstāsies ar divām dziesmām, un viena no tām būs viņu un dūdu un bungu grupas “Auļi” oriģinālais kopdarbs – “Dzied papriekšu brāļa māsa”, kas ir kādas pašmāju tautasdziesmas aranžija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video redzams, kā mēģinājumā viņām piepalīdz arī Reinis Sējāns, kurš varbūt aizstās grupas sesto dalībnieci. To, vai tā tiešām būs, skaties kanālā TV3, 19. novembra vakarā, plkst. 20:20.

TOP komentāri

 • Skatītāja

  Skatītāja

  Nav godīgi pret citiem dalībniekiem - viņi gatavo kādu sev iepriekš nezināmu dziesmu, bet Tautenes tik' slīpē savu... Sūtām rīt mājās, ok? ;)
 • Vērotājs
  +34 +25 -9

  Vērotājs

  Šī "Tautumeitām" varētu būt pati pēdējā uzstāšanās šovā!!! ;)
 • Viedoklis
  +21 +20 -1

  Viedoklis

  Nu ko darīt, ka pārsvarā cilvēkiem nepatīk viņu dziedāšana? Izlikties, ka patīk? Nu nav tur nekā sevišķa. Ir dzirdēti ausij daudz tīkamāki tautasdziesmu izpildījumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!