Latvijai ir jauna stila ikona!? Adriana Miglāne žilbina burvīgā kleitā Latvijas modes nedēļā

16 komentāri
Latvijai ir jauna stila ikona!? Adriana Miglāne žilbina burvīgā kleitā Latvijas modes nedēļā
Latvijas modes nedēļa

Aizgājušajā nedēļā trīs dienas – no 15. līdz 17. novembrim – norisinājās Modes manifestācija Latvijas modes nedēļas ietvaros, kurā ar divām dziesmām uzstājās arī jaunā “X Faktora” zvaigzne Adriana Miglāne. Kā tas ierasts šovā, arī šajā pasākumā viņa izcēlās ar īpaši skaistu tērpu.

Šova dalībnieki ik pa laikam tiek aicināti uzstāties un atrādīties kur citur, tā, piemēram, Arturs Gruzdiņš šonedēļ rībināja “Arēna Rīga”, kur priecēja hokeja kluba “Rīgas Dinamo” fanus.

Tāpat šonedēļ ārpus šova uzstājās arī Adriana Miglāne, kurā, kā jau tas ierasts arī uz “X Faktora” skatuves, žilbināja spožā tēlā. “Uzstājos, jo mūs uzaicināja dziedāt galvenā organizatore Dita Danosa. Dziedāju divas dziesmas – bērnu skatē izpildīju ”Let It Go”, bet pieaugušo skatē ”Can’t Stop The Feeling”, lai iekustinātu publiku!” portālam Skaties.lv pastāstīja jaunā dziedātāja.

Adrianas “Let It Go” izpildījums “X Faktorā”

Līdz ar “X Faktora” slavas pienesumu Adrianai piedāvā ne vienu vien “haltūru”. “Nevaru noliegt, ka piedāvājumi uzstāsties nāk, un sūdzēties tiešām nevar. Esmu ļoti priecīga par to, un, cerams, ka pēc šova viss turpināsies!” tā Adriana.

16 komentāri