Vai Annu Kristu Ostrovsku ietekmē interneta komentāros paustais viedoklis par viņu?

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

10 komentāri
Vai Annu Kristu Ostrovsku ietekmē interneta komentāros paustais viedoklis par viņu?
PUBLICITĀTES FOTO

Jau svētdien vērosim šova ”X Faktors” ceturto tiešraidi, kur par iespēju turpināt dalību šovā, sacentīsies arī Anna Krista Ostrovska. Par šova zvaigznēm veido publikācijas, kurām seko dažādi komentāri. Ko par komentāriem domā Anna Krista?

Anna Krista apzinās, ka komentārus zem rakstiem nevajag lasīt, bet nereti viņa sevi pieķer komentāru sadaļā.

Dziedātāja stāsta, ka, parādoties kādai jaunai publikācijai, viņa sākumā lasa komentārus, un dažkārt acis ir ”uz kātiņiem” par to, ko tik nevar izlasīt.

”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska sevi sauc par spītīgu un pārlieku emocionālu

”Sākumā bija grūtāk sadzīvot ar šiem komentāriem, jo cilvēki ”rej” skaļi un daudz, bet tagad jau āda nedaudz ”uzaugusi”, un kļūst vieglāk. Sākumā ņēmu pie sirds. Priecājos arī par katru jaunu atbalstītāju!” stāsta Anna Krista.

Šova dalībniece pēc savas būtības ir emocionāla dvēsele, tāpēc arī šādas lietas viņu aizskar. Apkārt smaidīgajai dziedātājai vienmēr ir jauki cilvēki, kuri liek aizmirst par visu negatīvo.

”Visvairāk mani aizskāra komentāri par iedomīgumu un to, kā gan varu atļauties pateikt, ka esmu sajutusies kā zvaigzne? Kā lai nesajūtas? Nekad nebiju kāpusi uz tādas skatuves, visur kameras, tiešraide, gaismas, producenti, horeogrāfijas nodarbības, katram dalībniekam stilists, frizūra, grims. Tieši tā, kā es biju iztēlojusies, kā dzīvo zvaigznes,” smaida Anna Krista.

Anna Krista lieliski apzinās, ka nav zvaigzne, bet redzot visu, ko piedāvā ”X Faktors” viņa to novērtē un priecājās par ikvienu mirkli šovā.

Šova dalībniece jūtas vīlusies, ka tiek uzskatīta par iedomīgu, jo dzīvē viņa ir ļoti laipna, draudzīga un smaidīga. Ikvienam ir iespēja par to pārliecināties, parunājot ar viņu!

Anna Krista Ostrovska par vienkāršību skaistumkopšanā un iepirkšanās paradumiem

”Par ”visiem” Aizkraukles atbalstītājiem arī sanāca, kā sanāca. Gribēju vizītkartē izcelt savas skaistās mājas, un ne jau biju domājusi ikkatru Aizkraukles iedzīvotāju. Ja ar to man sanāca par sevi radīt citādāku priekšstatu – man tiešām žēl. Lai vai kādi komentāri tiktu rakstīti, nav mans pienākums cīnīties pret tiem, un pierādīt pretējo – arī nav,” tā Anna Krista.

Anna Krista priecājas, ka ir arī daudz labi komentāri, par kuriem viņa saka lielu paldies, komentāri, kuros kritika tiek paskaidrota arī tiek ņemti vērā.

”Komentētājiem no sirds novēlu būt mīlētiem, veseliem, un mēģināt vairāk priecāties par sevi un citiem, jo, ticiet man, arī mēs pirms ”krēslu izaicinājuma” nezinājām, ka būsim tie, kuri tiks tiešraidēs. Mēs strādājām, mēģinājām dziesmas, un paldies mentoriem. Pārmest mums to, ka esam šovā ir ļoti nepareizi,” komentētājus uzrunā Anna Krista.

Dziedātāja turpina, sakot, ka dalībnieki ir tikai cilvēki, kuri izmēģināja savus spēkus atlasēs, kuriem patīk dziedāt, viss ir tik vienkārši!

Anna Krista aicina ikvienu atrast to, kas sirdij ir kā medus maize, un turpināt to darīt ar vistīrāko sirdsapziņu un prieku.

”Es mēģinu dzīvot pēc devīzes – Ja tu neesi nelaimīgs, tu esi laimīgs,” smaidot nobeidz Anna Krista.

10 komentāri