Uz ”X Faktora” skatuves atskan kantri mūzika un tiek dejotas līnijdejas. Sevi piesaka grupa ”Carnelian”

4 komentāri

Telekanāls TV3 grandiozi atklājis šova “X Faktors” otro sezonu, kurā sagaidāmi vēl vairāk muzikālu pārsteigumu kā pirmajā sezonā! ”X Faktorā” tiek pārstāvēti dažādi mūzikas stili, netiek aizmirsts arī kantri mūzikas stils. Šajā žanrā sevi piesaka meiteņu grupa ”Carnelian”.

”Carnelian” ir četras draudzenes – Signija, Patrīcija, Anna un Kristija. Šādā sastāvā jaunās mūziķes uzstājas jau divus gadus. Jaunietes ir dažādu vokālo konkursu titulētu vietu ieguvējas.

Dodoties iepriecināt žūriju un skatītājus dāmas vēlējās radīt kopības sajūtu, aicināt priecāties un dejot. Meitenes ir drošas, ka viņu ”X Faktors” ir paslēpies kovboju cepurēs, kuras viņas pirms uzstāšanās nenoņēma no galvas.

”Carnelian” ir dārgakmeņu nosaukums, kurš tiek izmantots kā amulets. Akmeni īpaši iecienījuši mūziķi, tāpēc pats akmeņa nosaukums grupai kalpo kā talismans.

”Mēs ļoti vēlētos uzstāties ASV kantri mūzikas festivālā. Tepat Bauskā notiekošajā festivālā esam dziedājušas. Gribam parādīt, ka latviešu meitenes prot dziedāt kantri mūzikas stilā,” raidījumā stāsta ”Carnelian”.

Muzikālā apvienība šovā izpildīja dziedātājas Šanijas Tveinas dziesmu ”Honey I`m home”. Meiteņu dejas, enerģija, pozitīvisms lika dziesmas laikā aplaudēt gan zālē sēdošajiem skatītājiem, gan žūrijas locekļiem.

Pēc uzstāšanās Reinis Sējāns atzina, ka meitenes ir ļoti skaistas. Bet kustējušās katra citādāk un arī dziedājušas katra citādāk. Viņš baudījis bildi, ne skaņu. Ir daudz dažādas nianses pie kurām strādāt. Dziedāšanas ziņā vajadzīgs lielāks “krampis”.

Intars Busulis piemetināja, ka braukšana uz Amerikas kantri festivālu ir jāatliek, jo vēl jāpastrādā ar vokāliem.

Beigu beigās meitenes saņēma trīs – JĀ.

Pēc uzstāšanās dziedātājas ļāva šova vadītājam Markum Rivam uzlaikot kovboja cepuri un izprast, kur cepurē noslēpies ”X Faktors”.
4 komentāri