13 komentāri
Uz ”X Faktora” ballīti neaicināts ieradies arī Dmitrijs Kļiņčiščevs
F64

”X Faktora” trešā sezona noslēgusies ar vētrainu ballīti ”House 12”. Kamēr šova finālisti un tā veidotāji iekšā līksmoja, ārpusē, tērpies spīdīgā uzvalkā, ar apsardzi skaidrojās Dmitrijs Kļiņčisčevs. Mākslinieks, kurš visas savas dziesmas veltījis Žannai, ir neizpratnē – kāpēc viņam liegta ieeja finālistu burziņā?

Lai cīnītos par savu taisnību, Dmitrijs jau vērsies pie Skaties.lv un šova veidotājiem, skaidrojot, ka nejauši gadījies ”House 12” tuvumā vēlā svētdienas naktī, kad tur notikušas šova noslēguma svinības.

Ieraugot pazīstamas sejas, Dmitrijs uztaisījis pāris bildes un steidzis mājās saposties savā leģendārajā kostīmā un atgriezies jau pēc pusnakts pilns pārliecības, ka priekšā jautra nakts. Taču apsargs pie durvīm viņa priekpilno skrējienu apturējis.

Mūziķim pieprasīts uzrādīt ieejas aproci, kuras Dmitrijam nav bijis. Taču negaidīti uzsmaidījusi veiksme mentores Aijas Auškāpas izskatā.

”Uz ielas satiku Aiju Auškāpu, kura mēģināja sazvanīties ar organizatoru, lai mani ielaistu, bet viņš necēla telefonu. Aija atdeva man savu aproci, liels paldies viņai par to,” skaidro Kļinčiščevs.

Viņš atgriezies pie kluba ar Aijas aproci, taču, ”milzīgais čuvaks” vienalga neesot laidis iekšā. Kā uzsver Dmitrijs, šajā klubā viņš esot labi pazīstams, tāpēc fakts, ka nav ielaists pasākumā, šķiet īpaši dīvains.

Viņš vēlāk sazinājies ar ”House 12” pārstāvjiem, un saņēmis skaidrojumu, ka neielaist neaicinātas personas bijis organizatoru rīkojums.

Kā apstiprina arī pasākuma organizatoru TV3 pārstāve Alise Mališko, ”X Faktors” noslēguma ballīte bijusi slēgts pasākums lūgtiem viesiem, kurā  vietu skaits bijis ierobežots – sarakstā bijuši tikai ”krēslu” ieguvēji, jo visiem atlašu dalībniekiem vietas tur nepietiktu, lai kā arī negribētos uzaicināt visus konkursantu simtus.

”Tika aicināti šova 1., 2., un 3. sezonas fināla dalībnieki, kā arī šova veidotāju komanda un mediji. Lūgtie viesi saņēma īpašu ielūgumu, kas sniedza iespēju apmeklēt šo pasākumu pēc iepriekš apstiprinātas dalības. Ieeja citiem viesiem slēgtajā pasākumā nebija paredzēta,” skaidro Alise.

TOP komentāri

 • Herta
  +12 +11 -1

  Herta

  Šis čalis reāli neliekas mierā....
  Tad slikti nodziedāt X faktorā kas nākošais ielaušanās Xfaktora ballītē *IT kā... * 😳
 • draiskulis
  +10 +10 0

  draiskulis

  Tad jau visi, kuri piedalījās atlasēs, gribētu nākt, ar ko Dmitrijs īpašs. Bet cepums Aijai par gājienu.
 • Tt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!