Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

6 komentāri
Uz skatuves redzēsim pavisam citādas “Rozes”! Ar ko vakara šovā pārsteigs dvīņu māsas?
OKSANA DŽADANA, F64

Trešajā ”X Faktora” tiešraidē uzstāsies arī dvīņu māsas ”Rozes”, kuras pirms nedēļas tik tikko izglābās no šova pamešanas. Jaunietes lēmušas par labu mierīgai, emocionālai dziesmai – dejas atstājot citai tiešraidei.

Otrajā tiešraidē, saņemot vienu no mazākajiem balsojumiem, glābjot sevi ar glābējdziesmu, māsas jutušās salauztas, nomāktas un visu pirmdienu jaunajām dziedātājām sāpējušas galvas.

“Rozes” otrajā “X Faktora” tiešraidē!

”Visas dienas garumā bija tik liels stress, ka es ātri aizmigu. Visa bija tik daudz, ka ķermenis bija gatavs “atslēgties”, lai uzņemtu jaunu enerģiju. Toties Sanitai bija grūti aizmigt. Viņa gulēja, bet ik pa laikam pamodās un centās no jauna aizmigt,” skaidro Sanija.

Neskatoties uz zemo balojumu māsas prata saņemties un nemest ”plinti krūmos”. Tas nekādā veidā neietekmēja viņu gatavošanos trešajai tiešraidei. Viņas nenovirzījās no mērķa!

”Vēlamies domāt, ka žūrija mūs atstāja šovā, jo redzēja mūsu darbaholismu, ka vēlamies augt, ka esam gatavas cīnīties un strādāt! Gribam, apvienot deju un dziedāšanu – pie tā ļoti daudz strādājam,” atklāj ”Rozes”.

Dvīnes Sanita un Sanija Rozes ”X Faktorā” demonstrē māsu spēku

Trešajai tiešraidei māsas lēma par labu dziedātājas Nicol dziesmai ”Es atnācu uguntiņu”.

”Rozes” izvēlēto hitu raksturo kā dvēselisku dziesmu ar skaistu melodiju, skaistiem vārdiem, skaistu stāstu. Dziesmas vārdus var interpretēt dažādi.

”Uz skatuves radīsim mieru, koncentrēsimies uz sajūtām, ne kustībām, dosim skatītājiem muzikālu vilni – pilnu ar vokālu spēku, vārdiem, uztveri, ikviens varēs, ko paņemt sev,” sajūsmināti stāsta ”Rozes”.

”X Faktors” māsām palīdz disciplinēt sevi, tiekties uz labāku sevis versiju, rada gandarījumu par paveikto!

Pirmās intervijas ar ”Busuļa meitenēm”: ”The Gardens”, ”Rozes” un ”Limonāde” sajutušas emociju salūtu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!