‘’X Faktora’’ pusfinālists Reinis Liepa 5. decembra pēcpusdienā, ieradies uz interviju Skaties.lv, sāk ar atvainošanos – pusfināla priekšvakarā viņš pirmo reizi sešu gadu laikā saķēris kārtīgu vīrusu. Baidoties aplipināt un no tā, ka domas neizdosies salikt kopā. Tomēr mēs kopā ar Reini vienojamies, ka saslimšana pusfināla priekšvakarā ir laba zīme, jo dzīvē taču viss ir balansā un nepatīkamiem pārsteigumiem seko patīkamas virsotnes, vai ne tā?

29 komentāri

29 komentāri

 • Līga

  Līga

  Visu cieņu Reinim! Paldies par visiem priekšnesumiem un Tavu enerģiju, ko ieguldīji tajos! Noslēgumā gan balsoju par Diānu, jo zinu - Tavs albumu jau drīz varēšu iegādāties, bet viņai vēl vajadzīgs atspēriens... Uz sadzirdēšanos! Lai Tava enerģija vairojas, un visi iecerētie mērķi izdodas! :)
 • anna

  anna

  Reinis ir labakais, tas ka wins ir godigs nenozime ka cilweks ir janosoda, ari wins ir tikai cilweks kas izgajis cauri grutibai, un spelet uz ielas ari tas ir drosmigi wismaz wins kaut ko dara, lai dzive kaut kas butu, nevis telo un liek skolniekiem par sewi balsot ka diana. izskatas ka sheit netiek balsots par cilweka taantu bet gan par
  to, kas wins ir un no kurienes nak. reinis ir superigs cilweks, talantigs un ar ljoti labiem
  draugiem, kas spele kopa ar winju un ir dzive izsitushies.

  Reini mes par tewi.
  Klavam jabrauc uz skolu,
  elinai, pie berniem bet dianai uz zolitudi mazajiem uztaisit koncertu!!!
  • ezis

   ezis

   anna, Tu esi aprobežota! Visi dalībnieki ir lieliski un uzvaras cienīgi!!
   • Arnis

    Arnis

    Tad jau wisi ir aprobezhoti,kas noliek Reini. Ierunajas Ezītis.
 • Es

  Es

  Man prieks lasīt, ka esi izkļuvis no savas bohēmas ir ļoti viegli vnk nogrimt alkohola. Esmu gadiem strādājusi klubā kur uzstājās dažādas LV zvaigznes un arī pasaules. Viņi taču visi dzer. Vairāk vai mazāk. Esmu redzējusi Šomasi pārdzērušos un Aišu. Nemaz nerunājot par Līviem kas neierodas uz koncertu, jo slimnīcā atkačā... un daudzas citas grupas..
  Tāka Reinis malacis. Man patīk ka viņš vienīgais plāno turpināt mūzikā darboties. Patīk ka vīņš ieliek sevi visu- nevis kā Elīna un Klāvs un Diāna jau uzskata, ka ir finālisti. Un es nevaru sagaidīt Reiņa koncertus, jo kā vīņš saka, man bija tā apnikusi šī elektro, pop un hip hops... tā gaidiju labu alternatīvo mūziku... mūziķi un beidzot sagaidiju!!!! Novēlu finālu un tiešām novēlu uzvaru, uzskatu, ka esi pelnijis to visvairāk.
 • mākonīte

  mākonīte

  Man ir kauns par Tevi, Reini! Pēc tam, kad Tu pabiji uz izbalsošanas svītras, Klāvs Tevi atbalstīja soctīklā, pieminot Tevi postā un storijos! Man ir 28 gadi, esmu Tava paaudze! Lai gan sākuma atklasēs Tu izpildīji mūzikas žanru, kas man nostaļģijas dēļ ir tuvāka,tomēr Klāvu atbalstu vairāk! Atceros, ka pagājšgad, pēc tam kad Tu netiki šovā, ieraudzīju Tevi izejot cauri tunelim. Noskatījos uz Tevi kā Tu muzicēji, un likās, ka redzu Tevī ko īpašu, ka tas nebija tāpat vien! Nu ok, redzēs kā Tev šovakar ies.
  • Makonite

   Makonite

   Kauns par ko? Reinis ari Klavu atbalstija kad Klavs bija uz izbalsoshanas stripas. Ta ari nevar saprast par ko jakaunas. Ja cilveks ir patiess ar to ir jalepojas nevis jakaunas.
 • Cits fans-vectētiņš

  Cits fans-vectētiņš

  Klāvs netēlo Supermenu bet dzied no sirds un labākais ir tas ka viņam sanāk labāk par visiem
 • Laura J.

  Laura J.

  Atklāta, patīkama intervija. Pirms X-faktora jau biju pamanījusi Reini Vecrīgas ielās, aizkustināja vienmēr ar savu dziedājumu no sirds, ko arī acīs varēja redzēt, garām ejot. Reinim nav spēcīgākais un tehniski precīzākais dziedājums, taču dziesmā un mūzikā kā darbā un hobijā viņš ir iekšā ar visu dvēseli, tāpēc novēlu tikt finālā un nepazust pēc tam.
 • odzina
 • Loģiskā
  • to logiska

   to logiska

   Kapec sabojajas, tieshi preteji, cilveks atklats tas jau ir ko verts, Zin savus merkus, mil muziku, daudz ko ir sapratis, pateicigs x faktoram, neredzu tur neka slikta, Varetu padomat ka neviens nekad nav lietojis alkaholu, uz darbu ir iets pec tusiniem, nesaprotu ko var ta cepties? Tas tikai liecina par tevi ka tu neesi sapratusi rakstu!
 • Zuze

  Zuze

  Ko jūs visi tik skiisti un balti kaa jeerini? Paskatieties uz visiem lielajiem mūziķiem, kurs no viniem nav kadreiz lietojis alkoholu un paballejis? Reinis malacis. Vinam viss sanaaks!
  • Zuzei
   • Es

    Es

    Varetu padomat ka tu nekad neesi redzejusi alkaholu, smiekligi pat lasit tadus stulbus komentus
   • Bitite

    Bitite

    ierunajas svetaa maate tereze
 • Nepiekrītu komentāriem

  Nepiekrītu komentāriem

  Reinis no visiem ir visvairāk izaudzis, paskatīties uz viņa enerģiju. Kāpēc viņam būtu jāuzvr? Viņš ir vienīgais, kurš kaut ko darītu ar mūziku. Kāda jēga uzvarēt tam, kurš tāpat sevi tajā visā nevarēs ziedot? Viņam jābliež augšā dziesmas, viņš ir mūziķis, pie tam labs!!
  • andis

   andis

   Reinis jau strādā pie Aijas un tur arī kārto reklāmu. Nepārsteigs Reiņa uzvara.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!