Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri

Maija otrajā nedēļā sešās Latvijas pilsētās viesojās slavenā televīzijas dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrija, lai atrastu jaunus talantus, kuri vēlas sevi izteikt dziesmās. Starp viņiem bija arī pašmāju zināmā vlogere jeb “jūtūbere” Paula.

“Es ņemu vērā tikai konstruktīvu kritiku, un, ja tā nav konstruktīva, vienkārši ignorēju,” par “heiteriem” portālam Skaties.lv stāsta 17 gadus vecā Paula Dundere. Meitene mācās Valmieras Viestura vidusskolā, un viņas sapnis ir uzstāties Brodvejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Noteikti vēlos savu dzīvi saistīt ar skatuvi, bet “X Faktorā” gribētu tikt pēc iespējas tālāk, lai vecvecāki varētu mani redzēt televizorā,” smejot nosaka viņa.

Ja Paula iekļūs šovā, paredzams, ka viņai būs paprāvs atbalstītāju pulks, jo tviterī viņai seko gandrīz 12 tūkstoši sekotāju, bet savā “YouTube” kanālā “TeEsPaula” valmieriete iekrājusi vairāk nekā 16,6 tūkstošus abonentu.

Video: Paulas Dunderes atlase “X Faktorā” Valmierā

Foto

TOP komentāri

  • Oliārs
    0 0 0

    Oliārs

    Balss kā balss. Temps pa ātru, laikam no satraukuma. Bet visu cieņu par akapellu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl