Komentāri
Unikāls atradums Valmierā! ”X Faktora” ekspertus pārsteidz un sajūsmina Keitija treniņbiksēs
NAURIS GARKAKLIS, SKATIES

Rit šova ”X Faktors” trešās sezonas atlase Valmierā, un kā pirmais lielais atklājums žūrijas priekšā uzmirdzējusi 17 gadus jaunā Keitija no Valmieras. Meitene pārsteidza ar savu dziesmu, lielisku balsi un savu interesanto dzīves redzējumu un stilu.

Keitija uz atlasi ieradās treniņbiksēs, jo tā viņai patīk un esot ērtāk, neslēpjot sašutumu par to, ka skolā neļauj staigāt šādā stilā. Tiesa, viņa apbrīnojot Valmieras ”omīšu stilu” – vecās, sapostās kundzes pilsētas ielās viņu nudien sajūsminot. Esot mēģinājusi tā tērpties, taču tas nav tik viegli, tāpēc palikusi pie treniņbiksēm.

Meitene žūrijai atrādīja savu dziesmu, kas pārsteidza ar vārdu dziļumu un interesantu melodiju, kā arī pēc žūrijas pieprasījuma prezentēja vēl virkni dziesmu, piespēlējot ģitāru.

Meitenes muzikālā gaume esot plaša – viņa fano par ”50 cent”, bet ar prieku izpilda arī Imanta Kalniņa mazāk zināmās dziesmas.

Keitijas specifiskais izskats komplektā ar unikālo balsi neatstāja vienaldzīgu ne žūriju, ne Skaties.lv komandu. Kā jau izsprieda Skaties.lv nekvalificētie mūzikas eksperti, meitenei ir visas iespējas kļūt par Latvijas Teilori Sviftu.