Trešā ”X Faktora” šova spilgtākie brīži

38 komentāri

Noslēdzies jau trešais ”X Faktora” šovs, un tāpat kā pirmajos divos tajā netrūka spilgtu tēlu un ausīm tīkamu nošu. Šoreiz uz skatuves pierādīt dziesmas dziedējošo spēku kāpa pulciņš dzīves pabērnu, bet par skandāliņu parūpējās Inese Pole jeb IN SEE. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos kadrus no trešā raidījuma.

Trešais ”X Faktors” bija īsts saldais ēdiens visiem sirdi plosošu emociju un skarbu stāstu mīļotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz skatuves kāpa puisis, kurš kļuvis par bāreni, kad mamma viņu ”iemainījusi” pret grādīgo dziru, meitene, kur caur asarām dziedāja veltījumu mirušajam brālim, un meitene, kura no skatuves paziņoja, ka savulaik ubagojusi Rīgas ielās.

Šīs saldsērīgās emocijas, kas valdīja šovā 17. septembrī, lieliski ”atšķaidīja” Inese Pole jeb ”Insī”. Sievietes izjustais numurs izpelnījās trīs žūrijas ”nē”, un viņa izlēma neklusēt – aizskatuvē asas ironijas mērcē tika pateikts viss, ko māksliniece domā par ekspertu profesionalitāti.

Ineses uzstāšanās tikusi izkropļota!

LASI EKSKLUZĪVU INTERVIJU AR INESI PAR EMOCIJĀM PĒC ŠOVA ŠEIT!

Insī skarbums aizskatuvē kļuva par trešā raidījuma naglu visiem, kuriem skarbo stāstu skumjās saldmes jau bija par daudz.

Noskaties – ”Insī” aizskatuvē nolīdzina žūriju līdz ar zemi!

Par raidījuma sensāciju kļuva veterināre un divu dēlu (no kuriem vienam ir tikai mēnesītis) mamma Līga Rīdere ar Dženisas Džoplinas slaveno skaņdarbu ”Mercedes-Benz”.

Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos kadrus no trešā ”X Faktora”. Kurš no šiem numuriem tev patika vislabāk un vai uzskati, ka žūrijas vērtējums beidzot bija vietā?

TOP komentāri

 • Kristine Ščedrova
  +17 +16 -1

  Kristine Ščedrova

  Uzskatu ka šis šovs ir naturāla nirgāšanās par cilvēkiem!
 • Kuģis
  +18 +12 -6

  Kuģis

  Šis bija par traku skatoties radās iespaids ka visa Latvija vieni dzīves pabērni. Stulbi kaut kā ka ar citu nav ar ko sevi prezentēt kā ''Es esmu bārenis'' vai ''es esmu ubadze''. Lai jau pēc tam medijiem atstāsta savus skarbos stāstus bet vai tas ir galvenais kas jāsaka kad sevi jāprezentē 2 teikumos?
 • Linda Buc
  +11 +10 -1

  Linda Buc

  Laikam jau vairs nezin kà pacelt reitingus, ja reiz sàk tik klaji ñirgàties par cilvèkiem.....vismaz cieñu varèjàt izràdìt cilvèkiem uz kuru rèķina bùvèjat savus reitingus....ak jà un par to vai no citàm Latvijas pilsetàm nàk lielàki lauķi par tiem, kas sèź źùrijà vèl var pastrìdèties sprieźot pèc izteicieniem.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl