Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

15 komentāri

Dziedošo talantu šovs “X Faktors” sācies arī Latvijā un gatavs visai valstij un, kas zina, varbūt arī pasaulei parādīt jaunus talantus. Viens no tādiem, kurš 3. septembra vakarā saņēma trīs “jā”, bija Arturs Gruzdiņš.

Gan priekšatlasē Valmierā, kurā uzstājās, spēlējot ģitāru, gan arī jau uz lielās “X Faktora” skatuves Arturs izskatījās nepiespiests un bez lieka stresa, kas, iespējams, viņam arī ļāva veiksmīgi parādīt visu savas balss potenciālu. Puisis spēj gan apburt, dziedot lirisku melodiju, gan arī ķērkt, kas aizķēra roka un metāla mūzikas cienītāju sirdis, un to apvienot viņam ļāva veiksmīgi izvēlētā “The Cranberries” dziesma “Zombie”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šoreiz ģitāra palika mājās, jo tā emocija lielāka bija ar pilno skaņu. Un tā arī bija! Bet bez ģitāras jutos mazliet neveikli, jo pats vairākus gadus uz skatuves parasti atrodos ar basģitāru. Te vēl nevarēja pastaigāt! Ja varētu staigāt, būtu citādāk, bet nu – kā bija, tā bija,” par savām sajūtām pēc uzstāšanās portālam Skaties.lv klāstīja Arturs.

Ikdienas darbs viņam saistās ar televīziju, maizi pelnot reģionālajā televīzijā kā operators. Viņš darbojas divās grupās – balles grupa “Atestāts”, kurā spēlē jau iepriekšminēto basģitāru. “Ar to arī viss sākās, jo man labs draugs un skolotājs Kaspars Berklāvs skolas laikos iedrošināja darīt to, kas patīk!” par saviem pirmsākumiem mūzikā stāsta viņš. Un tad ir apvienība, kuras dēļ vispār pieteicies šovā – “Refleksija”. “Vēlos popularizēt ne tikai savu grupu, bet vispār roku kā tādu,” atzīstas TV operators.

Video: intervija ar Arturu uzreiz pēc uzstāšanās

Iespējams, tieši šī īpašība – apvienot balādi ar roku – ļāva nopelnīt 100% pozitīvu vērtējumu no žūrijas. “Rezultāts bija cerēts, bet negaidīts. Būšu godīgs pret sevi – tur meitenes tā dzied, ka nemaz neliekas, zosāda metas. Es tā nedziedu,” smejot nosaka viņš, kurš, kā viņš pats atzīst, vēl tikai mācās dziedāt.

Viņš pats uzskata, ka mūzikas jomā viņam ir 90% darba un 10% talanta. “Talanta aizmetnis no vecākiem kaut kāds ir, bet bez darba jebkurā gadījumā neko nesasniegšu,” tā par sevi izsakās Arturs.

Video: Arturs Gruzdiņš uzstājas “X Faktorā”

TOP komentāri

  • redzēju
    +19 +16 -3

    redzēju "dzīvajā.."

    Artur, ar īso ''u'' - redzēju Tevi vairākas reizes dzīvajā izpildījumā. Tu esi Labais...! Lai veicās! Esmu par Tevi!!!
  • Refleksijas fane
  • Krists

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl