Komentāri
TV ekrānos atgriežas šovs ”X Faktors”! Vēro, kā dzimst nākamās zvaigznes!
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

15. septembrī televīzijas ekrānos atgriezīsies grandiozais šovs ”X Faktors”, kurā sevi pierādīt centīsies daudzi jaunie mūzikas talanti un personas, kuras ar mūziku nodarbojas jau daudzus gadus. Nepalaid garām iespēju, vērot kā dzimst nākamās Latvijas estrādes zvaigznes!

Šogad reģionālās atlases norisinājās – Talsos, Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī un Rēzeknē. Uz atlases vietām ieradās talanti no visas Latvijas, kurus vērtēja šova producenti, vokālais pedagogs un dziedātājs Markus Riva.

”Daudzi mūziķi aizbrauc no Latvijas, es gribu palikt dzimtenē.” ”X Faktora” atlasē sevi piesaka Karlīna Šēnknehte

”X Faktora” pretendente Melita dievina dzīvi mazpilsētā – ziedu stādīšanu un pastaigas ar suņiem

Labākie no labākajiem tikās Rīgas Kinostudijā – televīzijas atlasēs, kur mūzikas censoņi demonstrēja savas vokālās prasmes jau žūrijas priekšā.

Šogad žūrijas sastāvā redzēsim jau iecienītos – Intaru Busuli, Aiju Auškāpu, Reini Sējānu un sezonas jaunpienācēju, grupas ”Musiqq” dalībnieku Maratu Ogļezņevu.

Muzikāls atklājums ”X Faktorā”! Natālija pārsteidz ar četru oktāvu balss diapazonu

Dvīnes Sanita un Sanija Rozes ”X Faktorā” demonstrē māsu spēku

15.septembrī šova fani televīzijas ekrānos varēs vērot pirmo televīzijas atlasi, kurā uz skatuves kāps gan jauni talanti, gan citās sezonās jau iepazīti dalībnieki, kuri atgriezīsies uzlabojuši savas vokālās prasmes, gan jau zināmu atpazīstamību ieguvuši mākslinieki.

Būs ”X Faktora” pretendenti, kuri centīsies pārsteigt ar īpašiem tērpiem, vairāki ieintriģēs žūriju ar savu personību un profesiju izvēli.

Tāpat arī Intars Busulis atklās, kā izvēlas dalībnieku uzrunas – kurus mūziķis uzrunā uz ”tu” un, kurus uz ”jūs”? Kas veido Intara uzrunu izvēli?

”Ja vīrietis nav labāks par bijušo, tad nevajag iesaistīties attiecībās.” ”X Faktorā” uzmirdz šlāgermūzikas izpildītāja Elita

Starp picu cepšanu un muzicēšanu. ”X Faktorā” sevi prezentē igaunis Airons

Kuri muzikālie censoņi saņems – JĀ, kuru sapnis par nokļūšanu šovā tiks sagrauts?

Vēro šova ”X Faktors” trešo sezonu jau 15. septembrī, telekanālā TV3 – 20.00!

Nepalaid garām jauno estrādes zvaigžņu dzimšanu! Skaties un izvēlies savus trešās sezonas favorītus!

”Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties.” Alekss Silvērs par dalību ”X Faktorā”