35 komentāri

Elīna Evelīna Jansone “X Faktora” trešajā tiešraidē izpildīja kanādiešu dziedātājas Alanisas Morisetes hitu “Ironic”. Kā mēģinājumā Elīna Evelīna izteicās Skaties.lv, emocionāli viņa jūt, ka dziesma ir kā radīta viņai.

“Esmu gatava parādīt savu dziesmu, savu raksturu. Negribu liekuļot un sacerēt skaistus tekstus. Es vienkārši būšu ”es pati”,” atzina dziedātāja.

Kā pirms uzstāšanās dziedātāja pārvar stresu?

Viena no skaistākajām dziesmās, kas radīta, un noskaņu Elīna spēja uzburt, tomēr, kā atzina Intars Busulis, viņš ”pavilcies” tikai uz piedziedājumiem. ”Tu vari labāk,” teica Intars.

Busuļa viedoklim pievienojās arī Marats Ogļezņevs un Reinis Sējāns.

Elīnas Evelīas mentore Aija Auškāpa dziedātāju iedvesmoja, ka tieši neveiksmes un mazas grūtības ir tās, kas mums palīdz dzīvē tikt uz priekšu.

TOP komentāri

 • Lila

  Lila

  Jau trešais tiešraides koncerts, bet atkal priekšnesums nebaudāms, dziedājums šķībs. Ar konfekšu kasti atvainojās savai mentorei Aijai par haltūrēšanu, acīmredzot tas būs viens no iemesliem kāpēc tik švaki priekšnesumi...
 • ezis
  +23 +19 -4

  ezis

  Meitenes izskats un skatuves noformējums uz visiem 💯, pat likās, ka dziesma viņai varētu piestāvēt! Bet diemžēl pats dziedājums švaks, žēl.
 • Me
  +21 +18 -3

  Me

  Nu nebūs viņa Latvijas Britnija... neviens no priekšnesumiem nav bijis wow.... diemžēl ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!