Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

25 komentāri

Ar katru reizi arvien labāk, kas viņu ierindo favorītu augšgalā – “X Faktora”, iespējams, skaļākais vārds nāk no Rūjienas. Arturs Gruzdiņš ar savu balsi un dziedāšanas manieri atkal satricina Rīgas kinostudiju.

Lielākā skatītāju simpātija trīs nedēļas pēc kārtas, un izskatās, ka būs arī ceturtā. Ne velti, jo atkal ar lielisku horeogrāfiju apvienojumā ar dziedājumu Arturs Gruzdiņš pierāda, kāpēc tieši viņš kļuvis par skatītāju mīluli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovakar A. Gruzdiņš dziedāja kanādiešu regeja grupas “Magic!” slavenāko dziesmu “Rude”, ar ko, visticamāk, tikai palielinās savu fanu loku.

TOP komentāri

 • Red
  +30 +28 -2

  Red

  Gribētu dzirdēt roku!! Iespējams pat kārtīgu rokmetālu! Domāju viņam ir iekšās!!!
 • .
  +27 +22 -5

  .

  Kāpēc viņam neļauj dziedāt to, kas viņam piemērots?! Te nav jāmēģina atklāt korķi, kas der visām pudelēm, bet gan jēdzīgu dziedātāju. Turklāt Artūram it kā jādzied dažādas dziesmas pēc noteikumiem, kamēr Tautumeitām un Adrianai ļauj laist katru nedēļu principā vienu un to pašu gabalu. Zombie covers un Happy Ending, ar ko viņš atnāca, konkrēti pārsit jebkuru te šodien izskanējušo popmēslu. Atlaist "instruktorus" un "mentorus".
 • 90501205

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!