2 komentāri

Deviņpadsmit gadus vecā Karlīna Šēnknehte televīzijas atlasē piedzīvoja nebijušu notikumu, žūrija pārdomāja pieņemto lēmumu un atgrieza jaunieti šovā. Vai Karlīnai izdosies pierādīt, ka šāds lēmums bija pareizais?

Pirms došanās uz skatuvi, Karlīna atklāj, ka pēc nodziedāšanas TV atlasē un saņemtajiem diviem – NĒ, jau samierinājusies, ka ceļš ”X Faktorā” ir beidzies, bet viss turpinās! Žūrija devusi otro iespēju, kuru viņa neplāno izniekot!

Karlīnas uzstāšanās TV atlasē: Karlīna Šēnknehte – dalībniece, kura izraisīja lielākās diskusijas starp žūrijas locekļiem

Vai tas bija godīgi? Karlīna Šēnknehte komentē savu atgriešanos ”X Faktorā”

Šova pretendente paziņo mūzikas ekspertiem, ka ir labāka par trīs meitenēm, kuras jau sēžu uz krēsliem un viņa ir gatava ieņemt ikvienas meitenes vietu.

Izskanot pēdējiem akordiem, Marats teica, ka viņa, iespējams, ir labāka par kādu no meitenēm, bet viņa viennozīmīgi nav stiprākā.

Intars ir vēl skarbāks savos izteikumos un saka, ka tikai aiz cieņas pret Aiju un Karlīnu nav apturējis priekšnesumu dziesmas vidū.

Reinis iesaka Karlīnai tikt galā ar lietām, kuras saistās ar galvu.

”Daudzi mūziķi aizbrauc no Latvijas, es gribu palikt dzimtenē.” ”X Faktora” atlasē sevi piesaka Karlīna Šēnknehte

Jaunā dziedātāja nespēja atturēties un vēlējās uzzināt, vai tiešām Reinis viņu tikko nosaucis par stulbu?

Izrādās mākslinieks domājis, ka jāsakārto galva, lai spētu sniegt visu priekšnesumam nepieciešamo.

Aijai ļoti patika Karlīnas televīzijas atlases priekšnesums, viņai izdevās pārliecināt divus kolēģus, ka jādod jaunietei otrā iespēja, nu viņa par to nav tik droša.

Aija nedod Karlīnai krēslu.