Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

267 komentāri
Trīs reizes sliktas reizes – par favorīti uzskatītā Alise Haijima pamet “X Faktoru”
INSTAGRAM

“X Faktora” ceturtdaļfināls izskanējis, un diemžēl arī šis raidījums neiztika bez paša nepatīkamākā. Šoreiz tā bija Alise Haijima.

Šī jau ir ierasta procedūra – dalībnieki žūrijai, faniem un visiem “X Faktora” skatītājiem atrāda savus priekšnesumus, cilvēki telefonbalsojumā nosaka tos divus, kuriem jāizpilda glābējdziesma. Tie divi dalībnieki kāpj uz skatuves un izpilda tā saucamo glābējdziesmu.

Šoreiz no nepatikšanām jāglābjas bija Alisei Haijima, kura to darīja jau trešo reizi, kā arī “Tautumeitas”. Viņas “uz strīpas” atradās arī iepriekšējā nedēļā. Tas nozīmēja – pēdējais vārds piederēja žūrijas dalībniekam Intaram Busulim, jo viņa vienīgā grupas pārstāve Līga Rīdere šoreiz netika uz izbalsošanas strīpas.

Šis lēmums nebija viegls, jo pirms “X Faktora” fināla raidījumiem gan “Tautumeitas”, gan arī Alises Haijimas vārds bija atrodams favorītu sarakstos. Busulis šoreiz atradās neapskaužamā situācijā, taču lēmums bija jāpieņem, un viņš lēma par sliktu Alisei Haijimai.

Līdz ar meitene neizglābās savās trešajā reizē, kurā izpildīja glābējdziesmu – “X Faktora” otrajā tiešraidē viņas vietā izvēlējās Nadeždu Maņkeviču, 5. novembra raidījumā šovu atstāja meiteņu apvienība “Hypnotic”, taču šī nedēļa viņai izrādījās liktenīga.

TOP komentāri

 • Līga Līga
  +59 +53 -6

  Līga Līga

  Tur tak sen viss jau izdomats!nakam nedel gan jau aizies Adriana un tad finala bus no katras komandas pa vienam. ?
 • Santa Kusina
  +55 +50 -5

  Santa Kusina

  100 % ta ari ir domats.
  Jo ta jau vina nebija slikta un Busulis to zin.
  Tur viss ir izplanots.
 • Ārprāc!!!

  Ārprāc!!!

  Busulis nobijās, ka nosauks viņu par nelatvisku? Klaji negodīgi! To jau var redzēt kaut vai skatītāju simpātiju balsojumā, ka tautenes BIJA JĀSŪTA MĀJĀS! Šķiet, ka tas viss ir iepriekš sarunāts, Sējāns taču nevar sēdēt tukšā. Cerams, ka nākamajā svētdienā vairs tāda ākstīšanās nebūs! Kauns Busulim!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!