Trīs reizes sliktas reizes – par favorīti uzskatītā Alise Haijima pamet “X Faktoru”

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

266 komentāri
Trīs reizes sliktas reizes – par favorīti uzskatītā Alise Haijima pamet “X Faktoru”
INSTAGRAM

“X Faktora” ceturtdaļfināls izskanējis, un diemžēl arī šis raidījums neiztika bez paša nepatīkamākā. Šoreiz tā bija Alise Haijima.

Šī jau ir ierasta procedūra – dalībnieki žūrijai, faniem un visiem “X Faktora” skatītājiem atrāda savus priekšnesumus, cilvēki telefonbalsojumā nosaka tos divus, kuriem jāizpilda glābējdziesma. Tie divi dalībnieki kāpj uz skatuves un izpilda tā saucamo glābējdziesmu.

Šoreiz no nepatikšanām jāglābjas bija Alisei Haijima, kura to darīja jau trešo reizi, kā arī “Tautumeitas”. Viņas “uz strīpas” atradās arī iepriekšējā nedēļā. Tas nozīmēja – pēdējais vārds piederēja žūrijas dalībniekam Intaram Busulim, jo viņa vienīgā grupas pārstāve Līga Rīdere šoreiz netika uz izbalsošanas strīpas.

Šis lēmums nebija viegls, jo pirms “X Faktora” fināla raidījumiem gan “Tautumeitas”, gan arī Alises Haijimas vārds bija atrodams favorītu sarakstos. Busulis šoreiz atradās neapskaužamā situācijā, taču lēmums bija jāpieņem, un viņš lēma par sliktu Alisei Haijimai.

Līdz ar meitene neizglābās savās trešajā reizē, kurā izpildīja glābējdziesmu – “X Faktora” otrajā tiešraidē viņas vietā izvēlējās Nadeždu Maņkeviču, 5. novembra raidījumā šovu atstāja meiteņu apvienība “Hypnotic”, taču šī nedēļa viņai izrādījās liktenīga.

266 komentāri